Hejka ❤️
W tym roku ciężko będzie mi podsumować rok w dokładnych liczbach, bo... Przestałam liczyć i zapisywać przeczytane książki 🙈 powód? Całkiem prosty. Po prostu o tym zapominałam. A i blog zszedł na drugi plan, czego od kilku lat się bałam. Przeniosłam się głównie na Instagram i właśnie przeliczyłam publikacje.
Dodałam dla was ok. 268 Postów. Z czego tych z recenzjami było ok. 136.
Teraz kwartalnie wybierzemy najlepsze i najgorsze książki. Już w pierwszym kwartale 2025 roku przeczytałam tyle średnich/złych książek, że myślałam, że wystarczy na cały rok. No ale niestety 🤣 dlatego jedziemy po kolei.
Najlepsze książki roku:
Styczen- marzec
Wschód słońca w dniu dożynek
Każdą cząstka serca
Może to właśnie miłość
Irresistible
Twoja aż po grób
You are my Hope
Kwiecień - czerwiec
Fatum. Cienie rodziny Barrosa
Cinder
Scarlett
Fairest
The Queen's Rising
Chce żebyś wiedział
Niebezpieczny kontrakt
Phantasma
Najjaśniejszy promień słońca
Piekielne niebo
Rhys
Lipiec - wrzesień
Cress
Tamto złote lato
Każdym drżącym oddechem
Październik - grudzień
Enemies
The queens resistance
Zabić wampirzego najeźdźcę
Na litość boską
Anathema
Władca zazdrości
Pamiętnik księżniczki
Najgorsze książki roku:
Styczen- marzec
Cold Water 4
Ich wszystkie sekrety 5
Sovereign 4
Nowy początek 5
Styczniowa letnia noc 2
Kwiecien- czerwiec
Przypływy i odpływy 2
Lipiec - wrzesień
Mi amore w umowie było inaczej 6
Październik - grudzień
Piętno 5
Tajne przez poufne 5
Najlepsze książki świąteczne roku:
25 grudnia
Zakochany nowy rok
Kwiaciarnia świątecznych cudów
Świąteczny terminarz uczuć
List do mikołaja
Świąteczny blef
Christmas wishlist
Najgorsze książki świąteczne roku:
Gwiazdka w Bieszczadach
Gwiazdka w ciemno
Patronaty:
Biała róża
King
Królowa kłamstw
Ring girl
Królestwo kłamstw
Pocałunek diabła
Awangarda
Umowa na zemstę
Dotyk diabła
Sekrety między stronami
Nie igraj z ogniem
Ambasadorstwa:
Swarożyc ❤️
Szczelina mroku
Objęłam patronatem 11 Cudownych książek. Głównie spod pióra Joanny Świątkowskiej, w której twórczości zakochałam się od pierwszej strony i wiem, że mogę brać jej książki w ciemno. Dodatkowo książka, nad którą miałam ambasadorstwo, stała się moim patronatem, więc emocje są ogromne! I mam dwa ambasadorstwa nad wspaniałymi książkami ❤️
Przybyło was na Instagramie i cieszę się ogromnie, że chętnie udzielacie się pod postami i mam z was taka fajna społeczność. Dziękuję wam za ten rok i mam nadzieję, że w przyszłym będzie nas tu znacznie więcej 😁
Życzę wam szczęścia, radości z tego co robicie, samych wspaniałych książek w 2026 roku i wszystkiego co najlepsze. Spełniajcie marzenia!


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.