poniedziałek, 25 listopada 2019

PRZEDSPRZEDAŻ!! "Summer" - Justyna Dziura PRZEDSPRZEDAŻ!!

Witajcie! :)
Dzisiaj przychodzę do Was, by trochę się pochwalić ;)
Już 14 stycznia premierę będzie mieć moja debiutancka powieść pt. "Summer".
Od 24-28 listopada trwa również przedsprzedaż, gdzie można u mnie zamówić powieść z autografem/dedykacją.
Cena książki to: 24 zł + 14.50 koszt wysyłki. (38.50 łącznie) 

Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam o wiadomość w komentarzu. Pozostawcie swój meil, a odpowiem Wam ze szczegółami. Możecie również napisać do mnie na: justynamajcher@interia.pl :)

Opis ze strony wydawcy:
Summer po tragicznych przejściach ze swoim byłym chłopakiem boi się komukolwiek zaufać. Stara się żyć normalnie, jednak codzienność nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Gdy do miasta wraca dawny przyjaciel dziewczyny, ta czuje się w końcu bezpieczna, a na jej twarzy zaczyna gościć uśmiech. Szczęście niestety nie trwa długo, ponieważ Damon nie daje o sobie zapomnieć. Co będzie w stanie zrobić, by odzyskać dziewczynę? I najważniejsze – czy ona pozwoli mu do siebie wrócić?


Polecajki napisały znane Wam blogerki: 

Historia, o której napisała Justyna Dziura, myślę, że jest dość znacząca i zdarza się na co dzień na całym świecie. W związkach nie zawsze bywa kolorowo. Człowieka nie poznaje się również tak całkiem na wylot od razu. W sytuacji Summer głównej bohaterki na początku związku jest pięknie i oh jak romantycznie. Jednak z czasem poznaje Damona, który jak się okazuje jest damskim boskerem. Sytuacja Summer jest na tyle dobra, że ma przy sobie rodzinę i wiernego przyjaciela Dean, którzy ratują ją z tego chorego związku. Jednak jak każda ofiara przemocy na początku Summer ma wiele wytłumaczeń na zachowanie partnera i wybacza mu wszystko. W końcu jednak gdy zostaje dotkliwie pobita, coś w niej pęka i daje sobie pomóc. Książkę czyta się jednym tchem. Jest to idealny pomysł na dobrą książkę i jest napisana bardzo przemyślanie. Wiemy co się działo z Summer w czasie gdy była z Damonem oraz co się dzieje obecnie. Polecam!
Aleksandra Dziura (zaczytana-ola.blogspot.com)

“Summer” to historia młodej kobiety, która wkracza w dorosłe życie i pragnie być szczęśliwa. Jednak los ma dla niej inne plany. Człowiek, który powinien być dla niej czuły, ma również drugie oblicze. Jest to historia pełna bólu i cierpienia, ale także nadziei na lepsze jutro. Autorka opisuje temat przemocy w subtelny sposób. Wzrusza, ale i wywołuje uśmiech na twarzy. Złamie Wam serce, ale czy poskleja je na nowo? Polecam z całego serca.
Anna Węglarz (woceanieslow.blogspot.com)

"Summer" to debiut młodziutkiej blogerki, która pokazuje nam pewien odcień życia. Życia, które nie jest wymarzone, upragnione. Ukazuje codzienność, jaka niestety najczęściej spotyka kobiety w dzisiejszych czasach. Zawarta w tej lekturze prawda pokazuje nam, jak bardzo potrafimy być ślepi na oczywiste zachowanie, które wciąż i wciąż tłumaczymy. Uważam, że pierwsza książka Justyny, którą właśnie trzymacie w dłoniach ma ogromny potencjał. Mamy w "Summer" temat tabu, ale również odcienie miłości i przyjaźni. Myślę, że nie będziecie zawiedzeni, polecam!
Angelika Ślusarczyk - pisarka

Przykład Justyny udowadnia, że z miłości do książek można zrobić wiele. Można też napisać własną książkę i zrobić to naprawdę dobrze. "Summer" to niezwykle dojrzały i przemyślany debiut. Gorąco polecam i zachęcam do jego lektury! Ogrom emocji gwarantowany już od pierwszych stron książki.
Adriana Rak - pisarka

5 komentarzy:

  1. Gratuluję. Bardzo chciałabym przeczytać Twoją książkę kochana. ☺ 💕

    OdpowiedzUsuń
  2. W całej blogosferze bardzo głośno o Twojej debiutanckiej powieści, więc pozostaje nam tylko gorąco Ci gratulować! :) A na cały 2020 rok życzymy równie ogromnej pasji, wielu inspiracji i odwagi do spełniania marzeń, by pojawiły się kolejne Twoje tytuły! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger