wtorek, 14 stycznia 2020

Dwanaście warunków pani prezes - Marta Milda


-A nie chciałbyś czasami zrozumieć, o czym myślą kobiety? Czego pragną albo o czym marzą tak naprawdę, tak w sercu? W środku? (...) -Ale właściwie po co? No coś ty! Co ty, stary? Nikt normalny przecież ich nie zrozumie.


Tytuł: Dwanaście warunków pani prezes
Seria:   -
Autor: Marta Milda
Tłumaczenie: -
Liczba stron: 482
Liczba rozdziałów: 8
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 
Bohater: Michał
Narracja: Trzecioosobowa
Wydawnictwo: Novae Res 
Data premiery: 11.02.2019
Ocena: 8/10

Młody student i bogata Pani Prezes... czy to możliwe, by chodziło o coś więcej niż seks?

Dwudziestoletni Michał, niezwykle przystojny student historii Uniwersytetu Wrocławskiego, pracuje dorywczo w myjni samochodowej, by zarobić na utrzymanie, naukę i leczenie schorowanej matki. Kiedy pewnego dnia w jego miejscu pracy pojawia się czterdziestotrzyletnia pani Marta, bogata i elegancka właścicielka nowiutkiej czarnej hondy, chłopak czuje się onieśmielony tak piękną klientką, a jednocześnie zaintrygowany wysokim napiwkiem, jaki mu zostawiła. Jej nietypowa, intymna propozycja będzie początkiem serii namiętnych spotkań, które przerodzą się w relację pełną erotycznych niedopowiedzeń, gorzkich tajemnic i perwersyjnych pragnień...

Jak mroczne sekrety ukrywa w swojej luksusowej alkowie ekscentryczna kochanka? Czy młodemu mężczyźnie wystarczy sił i odwagi, aby przekroczyć niebezpieczną granicę strefy pożądania i stoczyć walkę z bezwzględną diablicą? Czyżby jego oczy potrafiły dostrzec więcej niż tylko powalający widok z okien jej eleganckiego apartamentu?
(Opis z Lubimy Czytać) 

Był wściekły, naprawdę zły, w oczach miał łzy i dyszał prawdziwą żądzą zemsty, jakiej nigdy wcześniej nie zaznał. [...]


 
  Michał to mężczyzna dopiero, co wkraczający w dorosłość. Dwudziestolatek, który musi zarobić na swoje studia, ale i także na leczenie dla swojej chorej mamy. Życie nie traktuje go lekko. Przecież powinien korzystać z życia, poznawać kobiety, a nie tyrać ile sił, by na wszystko mu wystarczało. Choć powodzenie u kobiet ma, to jednak czasu na ni, już nie koniecznie. Jest to ambitny chłopak, który mimo wszystko chce się kształcić i zdobyć wykształcenie, by w końcu znaleźć dobrą pracę. Obecna, w myjni samochodowej jest dużo poniżej jego predyspozycji. Gdy zatem do myjni przyjeżdża piękna, seksowna i na odległość wyglądająca na bogatą kobieta,mężczyzna jest nią onieśmielony. Gdy zaczynają się spotykać, początkowo ma to być tylko seks. Ale czy na pewno " tylko"? Co się stanie jeśli w rolę wejdą uczucia? 
   Marta to kobieta sukcesu. Mądrą, piękna i seksowna, nie boi się niczego. Gdy na jej drodze staje przystojny i młody mężczyzna nie waha się ani chwili. Musi być jej. Kobieta w sile wieku, która chce tylko przygody i romansu. Proponuję chłopakowi układ, stawia jednak 12 warunków jakie musi spełnić. Jak rozwinie się ta znajomość? 

   Powieść pani Marty jest świetna. Napisana lekkim i przyjemnym językiem. Nie znajdziemy tutaj trudnych, wyszukanych słów, a prosty język i niewymuszone dialogi. Mamy tutaj sceny 18+ które nie gorszą i nie są nie smaczne, a zrobione idealnie. 
   Akcja książki zazębia się tworząc całość i nie pogubimy się w wydarzeniach.
  Okładka jest piękna. Czerwony kolor i kobieta górująca nad mężczyzną pasują do treści idealnie. W środku znajdziemy podział na rozdziały, i choć to objętościowo grubasek czyta się szybko. 

   W powieści znajdziemy związek, w którym występuje spora różnica wieku (ona 43 latka, on 20 latek). Jednak w życiu można spotkać różne pary, które nie przejmują się wiekiem, tylko kierują się uczuciem. Tutaj akurat nie tylko uczucie grało rolę, ale przede wszystkim pieniądze. Niestety i takie przypadki są na świecie. Smutne jest, że ludzie oceniają innych przez pryzmat tego kto z kim jest, kto z kim uprawia seks. To indywidualna sprawa, która powinna być tylko kochanków, ale jak to w życiu bywa zawsze znajdzie się ktoś "uprzejmy". Pani Marta stworzyła naprawdę fajną, przyjemną i obiecującą książkę. Podobała mi się kreacja bohaterów, akcja. Nie było ani chwili nudy. Sceny 18 plus były, gorące i sprawiały, że czytało się z wypiekami na twarzy. Polecam gorąco nie tylko fankom erotyków!

Kocha ją przecież,tylko jej chce! I tak bardzo pragnął żeby ona też, w tej samej chwili... [...]

6 komentarzy:

 1. To książka zdecydowanie dla mojej przyjaciółki, która bardzo lubi ten gatunek literacki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety taka nasza (Polaków) natura, że jesteśmy mało tolerancyjni...mi jest tam obojętne kto z kim śpi...aby to nie było dziecko. Może z ciekawości skusze się na powieść.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zainteresowałas mnie ta książka. A i okładka mega

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy pomyślałem, że straciłem wszelką nadzieję, że znajdę pomoc, dr Ajayi zrobił to, co próbowałem rozwiązać od 7 miesięcy, mam na imię Sandra i od 8 lat jestem mężem Mike'a i pobłogosławiony dwójką dzieci, wszystko zaczęło się od mojego problemu kiedy zacząłem podejrzewać, że mój mąż widział inną kobietę, zanim się zorientowałem, wyszedł z domu i powiedział, że już nigdy nie chce mieć nic wspólnego ze mną ani z dziećmi, błagałem, by wrócił do domu, ale był nieugięty. Poznałem dr Ajayi przez koleżankę, która przeżywała taką samą sytuację jak moja, ale była w stanie przywrócić jej dom w krótkim czasie, pytam ją, jak i powiedziała mi o dr Ajayi potężnym rzucającym zaklęcia, który pomógł jej ją odzyskać mąż, nigdy nie wierzyłem w rzucanie zaklęć, ale postanowiłem spróbować, kiedy skontaktowałem się z rzucającym zaklęcia, zadał mi kilka pytań, na które udzielam odpowiedzi, i powiedział mi kilka rzeczy, które należy zrobić, co zrobiłem z zaskoczeniem po 3 dni zaklęcia mój mąż wrócił do domu i powiedział, żebym wybaczył jego złe uczynki. Nie wierzę w zaklęcia, ale wielki dr Ajayi zmienia moje przekonania. jeśli przeżywasz ciężkie chwile w jakimkolwiek aspekcie swojej miłości i potrzebujesz szybkiego rozwiązania swoich problemów, skontaktuj się z wielkim rzucającym zaklęcia dr Ajayi. email: drajayi1990@gmail.com lub whatsapp: +2347084887094

  Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujący rodzaj zaklęcia

  * Zaklęcie loterii
  * Zaklęcie, aby wygrać sprawę sądową
  * Zaklęcie Bogactwa
  * Zaklęcie dla ciąży
  * Zaklęcie do uaktualnienia egzaminu
  *Czar miłości
  * Zaklęcie, aby odzyskać byłego kochanka
  itp
  whatsapp +2347084887094 lub e-mail drajayi1990@gmail.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger