wtorek, 31 grudnia 2019

Podsumowanie roku 2019!! ♥

Cześć Moliki!
Kolejny rok już za nami. Czas na podsumowanie.
Powiem Wam, że ten rok był dla mnie łaskawy, za co dziękuję Bogu. Najpierw zajmiemy się podsumowaniem bloga.

BLOG:
Udało mi się napisać sto postów, co było moim celem. Jasne mogło być lepiej, ale jestem dumna z tego, że choć trochę udało mi się tutaj być systematyczną. Większość postów to były recenzje, dwa tagi, życzenia i podsumowanie, które właśnie teraz czytacie.

Najlepszej książki, wytypować nie umiem, ponieważ było ich bardzo wiele. Od twórczości Adriany Rak, Angeliki Ślusarczyk, Camilli En, Agnieszki Siepielskiej, B.K.Staroń, Any Rose, znalazło by się wiele książek, które mnie zachwyciły. Cieszy mnie to, ponieważ dawniej nie czytałam wielu polskich autorek, a z roku na rok jest coraz lepiej i zakochuję się w w twórczości naszych rodzinnych autorek. Mamy prawdziwe skarby, które zasługują na uznanie.
Mój blog objął patronatem medialnym wiele książek, z których jestem dumna i autorkom serdecznie gratuluję. Dodatkowo zostałam ambasadorkom kilku powieści. Rozwijam się i nie spoczywam na laurach, dlatego serdecznie dziękuję Autorkom, jak i Wydawnictwom za zaufanie.

Najgorszą książką tego roku zostało: Pioun - Angel Payne, która była okropną i niesmaczną namiastką erotyku. Także cieszę się, że nie było tak źle i czytałam same dobre książki.

Kolejną książkową sprawą jest fakt, że udało mi się wydać swoją pierwszą książkę: "Summer". Moje plany na 2020 rok, są ambitne i mam nadzieję, że się udadzą, a Wam spodobają się moje projekty.

Życie prywatne toczy się wokół już prawie trzylatka. Codzienne zabawy, popołudniowe czytanie i wieczorne pisanie, tak wygląda mój dzień, więc pracowicie, ale cieszę się z małych sukcesów.

A Wasz rok jaki był? Dobry, a może coś Wam nie wyszło?

Życzę Wam udanego Sylwestra, szampańskiej zabawy do białego rana. A przede wszystkim, by Nowy Rok, był dla Was łaskawy. Byście osiągnęli zamierzone cele. Spełniajcie swoje marzenia, nie bójcie się tego, co ludzie pomyślą. Życzę Wam dużo zdrowia, uśmiechu na każdy dzień, szczęścia, miłości. Szczęśliwego Nowego Roku!!!


9 komentarzy:

 1. Ja również jestem zadowolona ze swojego roku czytelniczego. Natomiast prywatnie, był to dla mnie ciężki rok i cieszę się, że już się kończy.
  Szczęśliwego Nowego roku. 😊

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) możesz również Whatsapp na ten numer( +234 810 410 2662 )

   Usuń
 2. Życzę, by ten 2020 rok był jeszcze lepszy! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Usciski dla prawie trzylatka

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi 2019 prywatnie minął nawet dobrze. A przynajmniej jego pierwsza połowa, bo w drugiej miałam trochę pod górkę. Ale za to jestem dumna jak rozwinęłam się czytelniczo, na blogu i instagramie :D
  Życzę Ci, udanego roku 2020!

  OdpowiedzUsuń
 5. 2019rok jak najbardziej na plus, dużo dobrych rzeczy się wydarzyło. A teraz zaczynamy nowy rok i spełniamy kolejne marzenia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy pomyślałem, że straciłem wszelką nadzieję, że znajdę pomoc, dr Ajayi zrobił to, co próbowałem rozwiązać od 7 miesięcy, mam na imię Sandra i od 8 lat jestem mężem Mike'a i pobłogosławiony dwójką dzieci, wszystko zaczęło się od mojego problemu kiedy zacząłem podejrzewać, że mój mąż widział inną kobietę, zanim się zorientowałem, wyszedł z domu i powiedział, że już nigdy nie chce mieć nic wspólnego ze mną ani z dziećmi, błagałem, by wrócił do domu, ale był nieugięty. Poznałem dr Ajayi przez koleżankę, która przeżywała taką samą sytuację jak moja, ale była w stanie przywrócić jej dom w krótkim czasie, pytam ją, jak i powiedziała mi o dr Ajayi potężnym rzucającym zaklęcia, który pomógł jej ją odzyskać mąż, nigdy nie wierzyłem w rzucanie zaklęć, ale postanowiłem spróbować, kiedy skontaktowałem się z rzucającym zaklęcia, zadał mi kilka pytań, na które udzielam odpowiedzi, i powiedział mi kilka rzeczy, które należy zrobić, co zrobiłem z zaskoczeniem po 3 dni zaklęcia mój mąż wrócił do domu i powiedział, żebym wybaczył jego złe uczynki. Nie wierzę w zaklęcia, ale wielki dr Ajayi zmienia moje przekonania. jeśli przeżywasz ciężkie chwile w jakimkolwiek aspekcie swojej miłości i potrzebujesz szybkiego rozwiązania swoich problemów, skontaktuj się z wielkim rzucającym zaklęcia dr Ajayi. email: drajayi1990@gmail.com lub whatsapp: +2347084887094

  Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujący rodzaj zaklęcia

  * Zaklęcie loterii
  * Zaklęcie, aby wygrać sprawę sądową
  * Zaklęcie Bogactwa
  * Zaklęcie dla ciąży
  * Zaklęcie do uaktualnienia egzaminu
  *Czar miłości
  * Zaklęcie, aby odzyskać byłego kochanka
  itp
  whatsapp +2347084887094 lub e-mail drajayi1990@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( agbazara@gmail. com ) możesz również Whatsapp na ten numer( +234 810 410 2662 )

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger