poniedziałek, 12 czerwca 2023

Za wszelką cenę - Aneta Sołopa [PATRONAT]

 


Tytuł: Za wszelką cenę

Seria:

Autor: Aneta Sołopa

Tłumaczenie

Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 

Bohater/Bohaterka

Narracja: Pierwszoosobowa 

Liczba stron: 277

Liczba rozdziałów: 78

Wydawnictwo: WasPos 

Ocena: 10/10

Laura jest na zakręcie życiowym. Jej pozornie poukładana codzienność w jednej chwili zamienia się za sprawą tajemnicy, którą matka wyznaje jej na łożu śmierci. To pociąga za sobą lawinę wydarzeń. Kobieta jest jednak silna. Ale czy wystarczająco, aby udźwignąć trudne do przyjęcia kłamstwa? Czy mężczyzna, którego spotka na swojej drodze, sprawi, że życie Laury znowu nabierze sensu?

(Opis z Lubimy Czytać) 


Aneta ma lekkie pióro, które pochłania nas już od pierwszych stron. Nie znajdziemy tu zbędnych opisów, dialogi są naturalne, sceny 18+ zrobione ze smakiem. Czego chcieć więcej? 

Akcja dzieje się swoim wyważonym rytmem. Nie pędzi, nie wlecze się. Wszystko idealnie łączy się ze sobą w całość, więc nie zgubimy się podczas lektury.

Okładka to sztos. Ale wyszła spod ręki Patrycji Kiewlak, więc to mówi samo przez się! Jest boska, przyciąga wzrok. W środku mamy podział na rozdziały. 

Laura to kobieta z charakterem. Jest szefową, więc musi mieć twardą rękę do prowadzenia interesów. Ale w życiu prywatnym jest delikatną osobą, potrzebującą kochać i być kochaną. Niestety jej idealne na pozór życie lega w gruzach. Jednego dnia traci i narzeczonego i sekretarkę. Ale los, jak to los. Bywa przewrotny. I tutaj również tak było. Na jej drodze staje przystojny, pewny siebie Aleksander, który zawróci jej w głowie. Kim będzie nowy pracownik? I jakie sekrety skrywa?

Aneta w swojej najnowszej powieści przenosi nas do świata tajemnic, przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć, ale i namiętności, miłości i siostrzanego braterstwa. 

To książka, która rozpali wasze zmysły i na długo nie będziecie mogli o niej zapomnieć. Jest wręcz idealna na wakacje. Nie jest długa, czyta się ekspresowo i wciąga. A tajemnice i prawdy, do których docieramy sprawiają, że nasze serce zabije szybciej.

"Za wszelką cenę", pokazuje nam, do czego ludzie są zdolni w imię zemsty. Jak brak rozmowy, komunikacji, może doprowadzić do wzajemnych kłótni, oskarżeń i wiele poważniejszych konsekwencji. A wystarczy tylko wyjaśnić wszystko. 

Najnowsza powieść autorki zachwyci fanki romansów biurowych, ale też i te, które lubią przenieść się do świata bohaterów z krwi i kości. Bowiem takich tutaj nie brakuje. Jeśli jeszcze nie znacie nic spod pióra Anety Sołopy, koniecznie to zmieńcie! Nie zawiedziecie się! Ja jestem wręcz oczarowana po lekturze i już nie mogę doczekać się kolejnej książki. Dlatego też całym sercem wam polecam. Sięgnijcie po nią! 


Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu [WSPÓŁPRACA REKLAMOWA]1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger