środa, 20 września 2023

Pokochaj mnie jeszcze raz - Klaudia Bianek

 


Tytuł: Pokochaj mnie jeszcze raz 

Seria

Autor: Klaudia Bianek 

Tłumaczenie

Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 

Bohater/Bohaterka:  

Narracja: Pierwszoosobowa 

Liczba stron

Liczba rozdziałów

Wydawnictwo: Czwarta Strona 

Ocena: 10/10


To miał być romans jak z bajki – los postanowił jednak inaczej. Był ślub, a później… rozstanie.

Tomek to autor bestsellerowych romansów. Jego życie prywatne jednak ani trochę nie przypomina pięknej historii miłosnej, odkąd ukochana żona poinformowała go, że od niego odchodzi. Pisarz traci wenę i kompletnie odcina się od ludzi.

Ania uważa, że jej życie bez Tomka będzie o wiele lepsze. Rozpoczyna nowy związek i powtarza sobie, że wcale nie tęskni za tym, co dobrowolnie pozostawiła za sobą.

Wydaje się, że tę parę już nic nie łączy. Nieoczekiwanie oboje otrzymują w spadku urokliwie siedlisko. Spotkanie po kilkumiesięcznej rozłące uświadamia Tomkowi, że po raz drugi nie pozwoli Ani odejść. W myśl zasady, że na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone, zrobi wszystko, by odzyskać kobietę swojego życia i ponownie ją w sobie rozkochać.

Czy dawne emocje i namiętność odżyją? Czy ta dwójka pokocha się na nowo? Jedno jest pewne – iskry polecą.

(Opis z Lubimy Czytać)


Tamto spotkanie autorskie, było najlepszym jakie kiedykolwiek odbyłem. Było takie, ponieważ wtedy poznałem ciebie. Moją miłość. Najważniejsza osobę na świecie. I choć po trzech latach, nasze drogi musiały się rozejść wiedz, że zrobię wszystko, byś znów była moja. Byś pokochała mnie jeszcze raz. Nie pozwolę ci odejść.

Powiem wam, że historia Tomka i Ani jest tak bardzo prawdziwa. W dzisiejszym świecie mnóstwo się słyszy o rozwodach, separacjach. To smutne. U tutaj autorka postawiła na taki życiowy temat. Ale czy po rozwodzie można pokochać kogoś ponownie? Dać mu jeszcze jedną szansę? Przecież już raz się sparzyło. Bardzo podobało mi się jak autorka podeszła do tego tematu. Jak operowała naszymi uczuciami. Cała gama emocji była w tej powieści mocno odczuwalna.

"Pokochaj mnie jeszcze raz" to lekka, choć okraszone poważnymi tematami, przyjemna, wciągająca i po prostu piękna historia. O życiu. Która daje nadzieję na lepsze jutro. Która sprawia, że się uśmiechniemy, ale i zwilgotnieją nam oczy. To powieść, którą po kochacie za bohaterów, letni wspaniały klimat. A dla fanów scen 18+ znajdą się też i one. Nie wymuszone, napisane ze smakiem, wyczuciem. To historia, po którą warto sięgnąć. Na te jeszcze ciepłe dni i zimne noce - jak znalazł! Ja wam ogromnie polecam!

Za możliwość przeczytania serdecznie dziękuję Wydawnictwu. [Współpraca reklamowa] 

1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger