poniedziałek, 23 grudnia 2019

Warta ryzyka - K. BrombergJesteś ryzykiem, które wybrałam. Jesteś tym, którego wybieram.Tytuł: Warta ryzyka
Autor: K. Bromberg
Seria: Życiowi bohaterowie (tom 3)
Tłumaczenie: Marcin Kowalczyk
Strony: 460
Bohater/ka: Grayspn/Sidney
Wydawnictwo: Editio Red

   To trzeci tom serii Życiowi bohaterowie, w której znalazły się niezwykłe historie przystojnych braci w mundurach. Trzeci z nich, Grayson Malone, ma za sobą paskudną przeszłość. Jako młody chłopak zakochał się bez pamięci w dziewczynie, która nie była warta jego uczuć. Ta snobka z bogatej rodziny i egoistka z rozdętymi ambicjami pozostawiła go ze złamanym sercem i z małym dzieckiem. Ostatecznie Luke, uroczy chłopczyk, został miłością życia Graysona. To dla syna mężczyzna stał się dojrzałym, odważnym i silnym facetem, ale także zamkniętym w sobie samotnym ojcem.
     Tą nadętą bogaczką była Sidney. Lata ciężkiej pracy zmieniły jej system wartości, jednak to wciąż uparta i pełna temperamentu dziewczyna, która tylko czasami popełnia poważne błędy. Ten zabójczy zestaw cech doprowadza ją do kryzysu w relacjach z szefem. Aby odzyskać jego zaufanie, wyrusza do małego miasteczka z misją ratowania jednego z magazynów. Ma nakłonić do udziału w konkursie HOT Dad kogoś, kto nawet nie chce o tym słyszeć. Tym kimś jest jej były facet, Grayson Malone.
    Oto opowieść, w której znajdziesz pytania bez jasnej odpowiedzi. Upłynęły lata, Grayson i Sidney są innymi osobami. Przeszłość jednak wypaliła na sercu Graysona bolesne piętno. Poznasz ból i lęk, które każą silnemu mężczyźnie zamknąć się w skorupie samotności. Znajdziesz w tej historii namiętność i nadzieję. Przekonasz się, że kto pragnie szczęścia, musi podejmować ryzyko. I nie ma żadnych gwarancji, że ryzyko się opłaci...
    Czy ktoś taki naprawdę jest wart ryzyka? 

(Opis z Lubimy czytać)


Kocham cię, do cholery, i nie mam pojebanej wskazówki, co z tym zrobić, poza prośbą o wybór mnie. Żeby mi powiedzieć, że jestem wart tego ryzyka.  

    Warta ryzyka to trzeci i ostatni tom serii o braciach Malone. Trochę smutno, że trzeba się z nimi rozstać, ponieważ wszyscy trzej skradli moje serce. Na koniec przyszedł czas na Graysona, samotnego ojca ze złamanym sercem. Na jego drodze staje Sidney, kopia kobiety, która go zostawiła. Jak potoczą się ich losy? Czy miłość okaże się warta ryzyka?

   Grayson jest pilotem w ratownictwie medycznym. Codziennie ratuje ludzkie życie narażając swoje. Niestety zostaje zawieszony za nie wykonanie rozkazu i narażenie życia załogi. W tym dla niego trudnym czasie zostaje zgłoszony przez braci do konkursu na najgorętszego tatusia. Gdy do jego drzwi puka Sidney, nawet nie wpuszcza jej do domu. Od razu ją rozpoznaje a przeszłość wraca do jego wspomnień. Odmawia wzięcia udziału w konkursie, lecz Sidney tak łatwp nie odpuszcza.
   Sidney to córka właściciela gazety, w której pracuje. Pewnego razu zawala bardzo ważny wywiad, przez co zostaje wysłana do Sunnyvile, by uratować lokalną gazetę. Nie po drodze jej z działalnością gazety, czyli tematy rodzinne. Interesuje się modą i chce zostać redaktorką naczelną magazynu mody. Jednak Sidney jest uparta i wymyśla konkurs na najgorętszego tatuśka w mieście. Odzew jest bardzo duży. Gdy trafia do domu Graysona wie, że to on musi wygrać i nie spocznie dopóki nie zgodzi się na wystąpienie w konkursie. Od nienawiści do miłości niedaleka droga prawda? Ale czy Sidney pragnie miłości? Od zawsze była sama, a najważniejsza dla niej jest kariera. Nigdy nie pragnęła dzieci i stworzenia rodziny.

   Styl autorki pozostaje niezmienny. Nadal pisze lekko i nie zanudza czytelnika. Historia opowiedziana jest z obu perspektyw, co bardzo lubię w książkach.
   Okładka jest piękna, najlepsza z całej serii. Przedstawia parę w objęciach, ale jest subtelna.


Dawno temu ktoś kiedyś powiedział mi, abym znalazł to, co kocham i niech mnie zabije. Nie bój się tego, ponieważ ona również może być tym, co pomaga sprawić iż wróciłeś do życia. Ona może po prostu być powietrzem, którego potrzebujesz, aby oddychać, bez tego nie możesz żyć.

   Sidney od zawsze pragnęła żyć w mieście i być redaktorką naczelną działu mody. Nigdy nie chciała życia w małym miasteczku, gdzie poczta pantoflowa jest szybsza niż Internet. Wszystko zmienia się za sprawą Graysona i jego syna. Jej przekonanie, że nikogo nie potrzebuje, nie ma racji bytu.
   Grayson to  troskliwy i opiekuńczy ojciec. Jego syn jest najważniejszy i oddałby za niego życie. Po tym jak zostawiła go matka chłopca, pozostał w nim tylko ból. Nie pragnie miłości, a kobiety, z którymi jest, są tylko na jedną noc. Nie chce by Luke przywiązał się do jakiejś kobiety za bardzo, ponieważ jego własna matka go porzuciła i chłopiec do tej pory nie może się z tym pogodzić. W każdej kobiecie widzi potencjalną matkę dla siebie. Jest uroczym chłopcem, którego nie sposób nie pokochać. W książce pojawiają się też bohaterowie poprzednich części i sieją zamęt.
    Podsumowując książka okazała się być bardzo dobra. Historia Graysona i Sidney jest pełna bólu i przeszkód, jednak miłość nigdy nie jest łatwa. Sprawdźcie czy Sidney okazała się warta ryzyka sięgając po ostatni tom serii. Polecam!

Chcę wiedzieć, że wiesz, kto sprawia, że ​​krzyczysz.  

Za możliwość przeczytania serdecznie dziękuję Wydawnictwu. 4 komentarze:

  1. Nie znam jeszcze tej serii, więc wszystko przede mną. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć, nazywam się Gideon Joubert. Chcę podzielić się moim niesamowitym doświadczeniem z największym rzucającym zaklęcia Dr Ogundele. Moja żona mnie zdradzała, a kiedy się dowiedziałem, pokłóciliśmy się o rozwód, płakałem i zachorowałem przez ponad 3 lata, pewnego dnia, kiedy szukałem w Internecie cytatów miłosnych, widziałem, jak ludzie mówią Dr Ogundele, czarodziej zaklęć miłosnych i jego świetna praca, zostawili jego dane kontaktowe, skontaktowałem się z nim, a on powiedział mi, żebym się nie martwił, że po 24 godzinach moja żona anuluje rozwód i wróci do mnie i pokocha mnie bardziej, gdy zrobię wszystko, co on. poprosiłem, żebym to zrobił, ku memu największemu zaskoczeniu, że następnego dnia wieczorem zadzwoniła moja żona i błagała mnie, abym przyjął ją z powrotem, jeszcze raz dziękuję dr Ogundele, że naprawdę jesteś błogosławieństwem dla mnie i dla świata. Może również pomóc Ci w kontaktowaniu się z nim za pośrednictwem WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. i e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Poprzednie tomy przeczytałam, będę się czaiła również i na ten! ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger