czwartek, 31 grudnia 2020

Podsumowanie roku
 Witajcie Moliki! ♥

Jak ja się cieszę, że ten zwariowany rok się kończy! Choć ten czas był też dobry, jednak rzeczywistość w jakiej przyszło nam żyć optymistyczna nie jest. Ale zajmijmy się tym, co było dobre! ♥

Udało mi się w tym roku przeczytać sporo książek, pisząc post jest połowa grudnia, więc coś doczytam pewnie, ale nie sądziłam, że aż tyle się ich znajdzie! To chyba najlepszy wynik od niepamiętnych czasów. Także jestem zadowolona z tego, że tak naprawdę nie było u mnie bardzo złych książek. Jedne zachwyciły mnie bardziej inne mniej, ale nie było nic, co bym dała mniej niż 5 na 10, więc uważam to za sukces. 

Na wyróżnienie zasługują w tym roku debiuty, bo niektóre autorki piszą jak zawodowcy i ciężko się nadziwić, że to debiut: Darcy Trigovise, Patty Goodman, Anett Lievre, Jolanta Sad, Camilla En. To moje perełki pod względem debiutu. Jestem dumna, że mogłam patronować wielu pięknym książkom: Adriany Rak, Angeliki Ślusarczyk, Ana Rose - to autorki, które mogę brać w ciemno. 

14 stycznia 2020 wydałam swoją pierwszą książkę "Summer". A miesiąc później odbyło się spotkanie autorskie i to jest jedno z moich ulubionych wydarzeń 2020 roku. Kolejnym cudownym wspomnieniem jest wieczór panieński i ślub mojej kochanej Ani z W oceanie słów! ♥ Nie zabrakło też wyjazdu do Gdańska, który tak kocham! ♥ I mnóstwa obowiązków w ogrodzie, gdzie powoli wszystko wygląda tak jak planowałam.

Jak widzicie ten rok nie był tak zły jakby się mogło wydawać. Oczywiście sytuacja jest jaka jest, ale staram się znaleźć we wszystkim plusy. 


Życzę Wam udanego Sylwestra! Może będzie inny niż do tej pory, ale mam nadzieję, że spędzicie ostatni dzień roku naprawdę dobrze.  A przede wszystkim, by Nowy Rok, był dla Was łaskawy. Byście osiągnęli zamierzone cele. Spełniajcie swoje marzenia, nie bójcie się tego, co ludzie pomyślą. Życzę Wam dużo zdrowia, uśmiechu na każdy dzień, szczęścia, miłości. Szczęśliwego Nowego Roku!!!

5 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawe podsumowanie kochana.
  Tobie również życzę szczęśliwego Nowego Roku, pełnego zdrowia, pomyślności i wszelkiej radości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wydania własnej książki. To chyba Twój wielki sukces tego roku :) Takie rzeczy potrafią człowieka zmotywować i poprawić cały nastrój, jak i nie rok. Super podsumowanie roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydanie własnej książki to olbrzymi sukces - gratuluję. :)
  Życzę Ci wszystkiego dobrego w nowym roku i oby był lepszy niz 2020. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje wydania książki, to naprawdę sukces :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wydania własnej książki! :)
  W Nowym Roku życzę Ci wielu wspaniałych lektur! Wszystkiego zaczytanego! <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger