środa, 4 października 2023

Przypadkowa znajomość - Aneta Sołopa [PATRONAT]


 Tytuł: Przypadkowa znajomość 

Seria: 
Autor: Aneta Sołopa 
Tłumaczenie: 
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 
Bohater/Bohaterka: Lara, Maks 
Narracja: Pierwszoosobowa 
Liczba stron: 269
Liczba rozdziałów: 18
Wydawnictwo: WasPos 
Ocena: 10/10Lara zostaje napadnięta. W tak brutalnych okolicznościach, kiedy jej życie i godność są zagrożone, poznaje księcia z bajki, któremu bez reszty oddaje swe serce. Ale rycerze noszą nie tylko lśniące zbroje, lecz także rany i blizny, o czym dziewczyna przekonuje się niebawem. Czy pozwoli na ponowny wybuch emocji i uczuć w sercu? Czy jej bohater okaże się ratunkiem i odpowiedzią na trudne pytania?

(Opis z Lubimy Czytać) 


Książki Anetki wprost kocham. Mają w sobie tyle emocji, że człowiek albo się uśmiecha, albo płacze razem z bohaterami. Tutaj nie mogło być inaczej, bo choć to pikantna książka, to nie zabrakło świetnej fabuły i bohaterów, którzy wprost mnie oczarowali i przeżywałam wszystko z nimi, jakbyśmy byli bliskimi przyjaciółmi.

Lara nie miała łatwego życia. Dodatkowo małżeństwo z rozsądku, by uwolnić się od rodziny, sprawiło, że teraz została napadnięta. Na szczęście nic złego się nie dzieje, bo z opresji ratuje ją przystojny Maks. Maks, który również mierzy się z trudną przeszłością. Ale czy razem dadzą radę i, stworzą coś trwałego?

Powiem wam, że przeszłość Maksa wcisnęła ze mnie łzy. To co ten człowiek przeżył, jest dla mnie niewyobrażalne. Tak bardzo było mi go żal. To taki kochany człowiek, a takie okropności go spotkały. Natomiast Lara i toksyczna relacja z matką, która zafascynowana jest religią to również było coś przerażającego. Jak można być takim fanatykiem? Było to straszne i nie dziwiłam się jej, że wyszła za pierwszego lepszego faceta, który okazał się padalcem. No nie polubiłam typa.

Autorka w piękny sposób pokazuje nam, że miłość jest uczuciem, które pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie, że czasem wystarczy wyjść ze swojej skorupy, by poznać kogoś, kto wywróci życie do góry, nogami (w ten pozytywny sposób). To historia o walce o siebie, swoje dobro i komfort nie tylko psychiczny, nadzieja na lepsze jutro. To piękna, wciągająca i wspaniała powieść, którą warto poznać. A do tego sceny 18+, które czyta się z wypiekami na buzi, a nie zażenowaniem! No po prostu cudo! Polecam Wam gorąco, te książkę jak i inne spod pióra Anety! Nie zawiedziecie się ❤️


Za możliwość przeczytania i objęcia patronatem medialny dziękuję Autorce oraz Wydawnictwu. Współpraca reklamowa.

Kochana jeszcze raz serdeczne gratulacje! Stworzyłaś cudo, do którego kiedyś jeszcze wrócę. A tymczasem nie mogę doczekać się twojej kolejnej powieści! Trzymam za ciebie kciuki! ❤️ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger