środa, 22 listopada 2023

Niespodzianki przeznaczenia tom 2 - K.G.Lewis [PATRONAT]

 


Tytuł
: Niespodzianki  przeznaczenia 

Seria: Niespodzianki  przeznaczenia (Tom 2)

Autor: K. G. Lewis 

Tłumaczenie: -

Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 

Bohater/Bohaterka: Bella Emilio

Liczba stron: 255

Liczba rozdziałów

Narracja: Pierwszoosobowa

Wydawnictwo: WasPos 

Premiera: 26.10.2023


Emilio i Bella postanowili wspólnie zaryzykować, a ich raczkujący związek zmierzył się już z pierwszą burzą, lecz była to zaledwie zapowiedź tego, jak bardzo przeznaczenie zamierza przetestować ich uczucia...

Z jednej strony dwa serca i nadzieja na szczęście, a z drugiej nieprzewidywalne niespodzianki losu, które nadciągają niczym huragan i zagrożą ich miłości. Intrygi, niebezpieczeństwo oraz sekrety uderzą w nich niczym złowieszcza trąba powietrzna siejąca spustoszenie.

Jak Bella przyjmie prawdę o mafijnym dziedzictwie Rossich? Co więcej, jak zazdrosna przyjaciółka zareaguje na fakt, że jej przyjaciel ponownie związał się z kobietą, która nie jest nią? Nie zapominajmy również o wrogach, których w mafii nie brakuje, oraz o tym, że Emilia czeka nieunikniona konfrontacja z siostrą, gdy tylko ta wróci na Sycylię. A ma się jej z czego tłumaczyć…

Jednym słowem przed Rossim i Montreo wyboista droga, której z pewnością nie ułatwią ich impulsywne charaktery, a los bezpardonowo zweryfikuje, czy ich miłość była warta ryzyka, które podjęli.

(Opis z Lubimy Czytać) 


Uwielbiam pióro L.G.Lewis, a za Bellą i Emilio wręcz się stęskniłam. Wszak pierwszy tom wyszedł rok temu. Ponad rok, bez tej pary! Aż ciężko uwierzyć, że tak szybko to zleciało, a ja naprawdę zdążyłam za nimi zatęsknić. 

Styl autorki jest lekki, przyjemny, przez książkę się wręcz płynie. Nic nie dzieje się za szybko, ani się nie wlecze. Mamy wiele zwrotów akcji, świetne dialogi i opisy, które nie nudzą. A do tego sceny erotyczne, które rozpalają. Czy można chcieć czegoś więcej? Na pewno więcej książek Autorki! 

Akcja powieści jest idealnie wywarzona. Nie zgubimy się w wydarzeniach, bo idealnie się ze sobą zazębiają, tworząc spójną całość. 

Okładka jest cudowna. Pasuje do treści, jak i do pierwszego tomu. W środku mamy podział na rozdziały z perspektywy obojga bohaterów, więc poznajemy ich dokładnie, a do tego urocze serduszka przy rozdziałach cieszą oko. 

Co słychać u moich ulubieńców? Przede wszystkim drugi tom ściśle wiążę się z pierwszym, więc radzę wam czytać po kolei, by sobie nie zaspojlerować wydarzeń. A najlepiej zacząć swoją przygodę od "Kaprysów przeznaczenia", wtedy poznacie również bohaterów, którzy w tej części są drugoplanowi. A również są cudowni, więc zachęcam! No i uzbrójcie się od razu w tom finałowy, bo po skończonej lekturze zapragniecie poznać zakończenie czym prędzej. 

Autorka sprawnie operuje naszymi emocjami, jest gorąco, tajemniczo, czasem mamy ciarki, a czasem smutek miesza się z uśmieszkiem zadowolenia. Ta część pokazuje, jak Emilio się zmienił, jak wiele pracy włożył w można powiedzieć siebie. A Bella jest taką dziewczyną z pazurem, więc tutaj nuda nam nie straszna! O nie. I do tego mamy mafię, którą K.G.Lewis wie jak napisać, jak zaciekawić czytelnika i jak sprawić, by nie można było oderwać się od lektury. 

Jeśli lubicie książki, w których dużo się dzieje, nie ma nudy, mamy silnych bohaterów i po prostu nie idzie oderwać się od lektury, to ta pozycja jest dla was. Wciąga bez reszty i nim się obejrzymy, już kończymy. A książeczka jest cieniutka w porównaniu z poprzednimi książkami autorki. Ja jestem totalnie zakochana, moje serduszko należy do Emilio, który już od pierwszego momentu je skradł. Dlatego też jeśli macie ochotę go poznać, czym prędzej sięgajcie po książkę! Nie zawiedziecie się! 

Wszystkie części dostępne są w księgarniach internetowych oraz na Legimi! 


Współpraca reklamowa z WasPos


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger