poniedziałek, 27 listopada 2023

Niespodzianki przeznaczenia tom 3 - K. G. Lewis [PATRONAT]


Tytuł
: Niespodzianki  przeznaczenia 

Seria: Niespodzianki  przeznaczenia (Tom 3)

Autor: K. G. Lewis 

Tłumaczenie: -

Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 

Bohater/Bohaterka: Bella Emilio

Liczba stron: 255

Liczba rozdziałów

Narracja: Pierwszoosobowa

Wydawnictwo: WasPos 

Premiera: 26.10.2023

Ocena: 10/10


Ostatni tom bestsellerowego cyklu mafijnego!

Bella brutalnie zderzyła się z mafijną rzeczywistością, lecz na tym nie koniec. Emilio ruszy ukochanej z pomocą, ale czy ich miłość wyjdzie zwycięsko ze starcia z bezlitosnym światem i nieodpuszczającymi niespodziankami losu, które czyhają na ich szczęście? Z pewnością będą potrzebować sporej dawki determinacji, by ocalić swoje uczucie.

Czy wśród tego chaosu Belli uda się odnaleźć w półświatku, w którym jej ukochany żyje od urodzenia? A może to kontrowersyjne środowisko potrzebuje właśnie diabelskiego duetu Belli i Delii, by w końcu zrewidować swoje przestarzałe poglądy? Z pewnością będzie się działo, a oprócz wrogów również przeszłość upomni się o uwagę i zasieje niemały zamęt…

Rossi i Montreo będą musieli ponieść konsekwencje swoich wyborów, a także zawalczyć o siebie i udowodnić, że ich miłość jest warta każdego ryzyka.

(Opis z Lubimy Czytać)

Ta recenzja będzie trochę inna, ponieważ tom 2 i 3 wyszedł jednego dnia. Książka została podzielona i tu przedstawię wam jakby podsumowanie całości cyklu. 

Tom 3 . Finałowy. To tu dzieje się najwięcej.  To tu nasze serce będzie biło mocniej, by prawie stanąć ze strachu. Porachunki mafijne, tajemnice wychodzące na jaw, dawne sprawy, to wszystko sprawi, że nasi bohaterowie będą walczyć nie tylko o siebie, ale i swoją miłość. Ale czy im się uda? 

Ten tom dostarcza nam tylu emocji, że jeszcze długo po przeczytaniu nie opuszczą waszej głowy. To coś niesamowitego, co tutaj zrobiła dla nas autorka. "Niespodzianki przeznaczenia tom 3" to niesamowity  rollercoaster uczuć. To książka, którą przeżywa się całą sobą. Ani na chwilę nie zwolnicie tempa podczas czytania, chcąc dowiedzieć się na już, jak najwięcej. 

Jestem totalnie usatysfakcjonowana tym jak potoczyły się losy Belli i Emilio. Ta dwójka to tak wybuchowa para, którą wprost pokochałam i na pewno kiedyś wrócę do całej serii. Bo przypomnę wam, najlepiej zacząć od "Kaprysów przeznaczenia" i stopniowo poznawać całą historię, która jest wprost genialna! Mafia, romans, niebezpieczeństwo  - to coś co książkoholiczki wręcz kochają! Więc jeśli szukacie świetnej serii, która pochłonie was bez reszty, rozgrzeje w te zimne wieczory, to sięgajcie koniecznie! A jeśli jeszcze się wahacie, to nie ma nad czym! Książki K.G.Lewis są obłędne! Polecam wam całym sercem! 

Jedyny minus to podzielenie historii na tom 2 i 3, spokojnie wyszedł by fajniejszy grubasek do przeczytania na raz. Ale to nic. Tak czy tak jest to cudowna historia, która doczekała się w końcu swojego finału! ♥ 

Współpraca reklamowa z WasPos


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger