poniedziałek, 13 listopada 2023

[PRZEDPREMIEROWO]: Jej tajemnica - Aneta Sołopa [PATRONAT]

 Tytuł: Jej tajemnica

Seria 
Autor: Aneta Sołopa
Tłumaczenie: 
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans
Bohater/Bohaterka: Kamila
Narracja: Pierwszoosobowa
Liczba stron: 325
Liczba rozdziałów: 17
Wydawnictwo: WasPos
Ocena: 10/10

Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Kamili są ze sobą ściśle powiązane. W jej życiu nie ma miejsca na błędy, bo błędy rodzą niepożądane konsekwencje. Kamila podporządkowała życie jednej sprawie: odzyskać brata i spokój. I realizuje ten cel konsekwentnie, dopóki nie spotyka na swojej drodze seksownego mecenasa, równie tajemniczego, jak i ona sama. Czy piętrzące się między nimi kłamstwa i sekrety będą przeszkodą na ich drodze do szczęścia?
(Opis z Lubimy Czytać)

Po gorącej premierze "Przypadkowej znajomości" przyszła pora na kolejną świetną i wciągającą książkę. Mowa o "Jej tajemnicy", która was zaskoczy!

Styl autorki to niewątpliwy plus. Pisze bowiem lekko, przyjemnie, bez zbędnego lania wody. A do tego sceny 18+ są tak skonstruowane, że rozpalą zmysły nie jednego czytelnika.

Akcja toczy się swoim rytmem. Nie pędzi. Wszystko łączy się ze sobą w całość, więc się nie zgubimy podczas lektury. 

Okładka jest piękna, tajemnicza i bardzo pasuje do treści powieści. W środku mamy podział na rozdziały, więc czyta się  przyjemnie.

Kolejna książka autorki, która bardzo przypadła mi do gustu. Było pikantnie, ale i niebezpiecznie, intrygująco, no i tajemniczo. Bo powiem wam tajemnica, którą skrywa Kamila jest czymś nowym. Ja nie spotkałam się wcześniej z takim tematem w książce. Co było powiewem świeżości i spodobało mi się.

Kamila i Paweł to para, która dostarczy wam wielu emocji. Polubiłam ich. Byli tacy swojscy, zwykli, nie przerysowani, którzy musieli mierzyć się ze swoimi demonami i przeszłością, która wcale nie była kolorowa. Oboje muszą podjąć decyzję "czy mogą sobie zaufać"? 

W tej historii znalazłam wszystko co lubię w książkach, bo i był romans i była erotyka i nawet znalazł się kryminał i muszę przyznać, że wyszło to Anecie na plus. Naprawdę fajnie pociągnięty wątek, który nie poznajemy na pierwszej stronie, a czujemy się zaciekawieni tym, co tam się wydarzy. Kolejna książka autorki, która trafia do mojego serca. Bardzo serdecznie wam ją polecam, bo naprawdę spędzicie przy niej świetnie czas. Więc nie idźcie, a biegnijcie na Legimi, bo książka już tam na was czeka! ❤️

Współpraca reklamowa z WasPos 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger