poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Tydzień z Colleen Hoover i Tarryn Fisher, czyli kim one są?


Cześć Słonka! ♥
Dziś w ramach akcji promującej książki Colleen Hoover przychodzę do Was z krótkimi notkami na temat kim są dwie autorki, których książkę "Never, Never" możemy czytać już od 3 sierpnia! Tak już za dokładnie 2 dni jest premiera tej dobrze zapowiadającej się książeczki ;) A Wy będziecie mieć swój egzemplarz? :) Coleen Hoover urodziła się 11 grudnia 1979 roku. Jest amerykańską pisarką, twórczynią powieści, które wielokrotnie gościły na pierwszych miejscach prestiżowych list bestsellerów - w tym w rankingu magazynu New York Times. Do tej pory wydała siedem powieści oraz jedną nowelę. Jej koronnym gatunkiem jest literatura young adult oraz new adult. Hoover zadebiutowała w świecie literatury w 2012 roku powieścią pod tytułem "Slammed", która od razu przyniosła jej uznanie czytelników. Od tego czasu stale znajduje się na listach najpopularniejszych autorów w USA. 

Hoover jest absolwentką studiów na kierunku praca społeczna na uczelni Texas A&M-Commerce. W 2000 roku poślubiła Heatha Hoovera, z którym ma trzech synów. Przez wiele lat była pracownikiem społecznym oraz nauczycielką, a od czasu sukcesu literackiego, zajmuje się wyłącznie pisaniem. 

Za swoją twórczość była wielokrotnie nominowana do prestiżowej nagrody Goodreads Choice Awards. Za powieść "Maybe Someday" w 2014 roku otrzymała wyróżnienie UtopYA Con Awards.
Tarryn Fisher to autorka bestsellerowych powieści dla kobiet. Do tej pory napisała Mud Vein oraz serię książek o miłosnym trójkącie: Mimo moich win, Mimo twoich łez, Mimo naszych kłamstw. W sierpniu 2016 roku w Polsce ukaże się powieść Never Never napisana przez Tarryn wspólnie z Colleen Hoover.
Pisarka mieszka z rodziną w Seattle. Uwielbia deszczowe dni, coca-colę i uważa, że Instagram to nowy Facebook. Razem ze swoją przyjaciółką Madison prowadzi blog modowy.


Żródło: http://lubimyczytac.pl/autor/86884/tarryn-fisher

Jak dla mnie obie autorki są przeurocze i odniosły spory sukces. Czytaliście jakieś książki obu autorek? Może tylko jednej? Które książki macie w planach?
I pamiętajcie : Never, Never w sprzedaży od 3 sierpnia!!! ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger