poniedziałek, 9 marca 2020

[PRZEDPREMIEROWO]: Pani Władza - Ada Nowak

[...]Zrozumiała, że nie umie kontrolować swoich reakcji, tak jak potrafił Korn. [...]Tytuł: Pani Władza
Seria:   -
Autor: Ada Nowak
Tłumaczenie:  -
Liczba stron: 318
Liczba rozdziałów: 10
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans
Bohater: Klara
Narracja: Trzecioosobowa
Wydawnictwo:  Lipstick Books
Data premiery: 11.03.2020
Ocena: 8/10

Klara trafia do firmy z branży finansowej, której prezesem jest Jan. On szuka asystentki, a ona widzi w tym szansę na zdobycie doświadczenia, może awans. I choć szef od pierwszej rozmowy deklaruje, że będzie oczekiwał od asystentki pełnego zaangażowania, całkowitej dyspozycyjności – nic nie budzi jej podejrzeń. Natomiast sam Jan zdaje się wywoływać w niej całkiem ekscytujące uczucia: ciekawości, podziwu, fascynacji. Fascynacja kobiety szefem otwiera furtkę do romansu. Jednak Jan ma specyficzne upodobania – podnieca go bondage. Czy dziewczyna będzie skłonna podjąć się nowej erotycznej przygody? I jak to wpłynie na jej pozycję w firmie?

Wejdź do świata pachnącego skórą, pełnego atłasowych lin, lateksu i koronek...

(Opis z Lubimy Czytać)Po każdym pociągnięciu maszynką Klara czuła pod palcami gołą, gładką skórę. Jej dotykanie sprawiło rozkosz, jakby skóra, dotąd pokryta włosami, chroniona przed bodźcami, wszystko odbierała mocniej niż ta za wnętrzu ud, na piersiach, ustach.

Pani władza, to erotyk, tego nie da się ukryć. Ale jaki! Zapraszam na moją opinię!

   Styl autorki jest lekki i prosty. Czasami opisy wydawały mi się za długie, jednak mimo wszystko książkę czytało się szybko. Dialogi są naturalne, a sceny 18+ są… inne. Bowiem nie tylko znajdziemy tutaj opisy seksu, ale też sztuki wiązania, która jest swego rodzaju erotyczna.
    Akcja powieści toczy się własnym rytmem, ale nie pogubimy się w wydarzeniach.
    Okładka jest zmysłowa, ciemna, bardzo mi się podoba. W środku mamy podział na rozdziały, które są trochę za długie, ale dało się radę czytać.

     Klara to młoda dziewczyna, która pochodzi z małej wioski. Oprócz niej, jej rodzice mają jeszcze inne dzieci. Dziewczyna w studiach w Warszawie widzi szanse nie tylko dla siebie, ale i dla sióstr. Lepsze życie, brak ograniczeń pieniężnych, to jest to, na co młoda kobieta ma szansę. Jednak wszystko idzie nie tak. Studia zaczynają się komplikować, i musi szybko znaleźć pracę, by nie wrócić na wieś. Z pomocą przychodzi przyjaciółka i współlokatorka, która proponuje jej kasting na asystentkę dyrektora, z firmie w której pracuje. Kobieta udaje się na spotkanie, ale nie spodziewa się cudów, przecież nie ma żadnego wykształcenia, ani doświadczenia. Jednak coś w niej, w jej sposobie postrzegania sztuki zwraca uwagę dyrektora. Odtąd zaczyna się jazda bez trzymanki, ponieważ nie tylko będzie asystentką w biurze, ale poza nim. Korn zaczyna swoją grę, a Klara jest pojętną uczennicą. Czy wystarczy jej posada asystentki? Co takiego ma w planie kobieta.

    Pani władza to dobra książka. Znajdziemy w niej erotyk, ale i niebanalną fabułę. Postać Klary jest świetnie rozplanowaną osobą. Potrafi świetnie manipulować, by osiągnąć swoje cele. To wyrachowana osoba, która za cenę władzy może posunąć się jeszcze dalej. Nic tak nie działa na człowieka jak chwilowe upokorzenie. Książka pokazuje nam realia. Za dobrą posadę kobiety często są wykorzystywane seksualnie, albo w inny sposób. To straszne, a jednocześnie prawdziwe.
    Podobało mi się, że autorka zrobiła z Klary taką twardzielkę, która bez skrupułów jest w stanie zrobić coś dla siebie.

     Książkę czyta się szybko i można wejść w ten świat naprawdę sprawnie. A jeśli podejdziemy do książki, że jest to erotyk, tym będzie więcej frajdy z czytania.  Polecam :)
Nie musiało być jej go żal. I nie było. 
Choć to dziwne, było jej żal...siebie.Za możliwość przeczytania serdecznie dziękuję Wydawnictwu3 komentarze:

  1. Na tego typu książki muszę mieć w Odpowiedni nastrój. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. Erotyki to coś, po co sięgam naprawdę wybiórczo, bo zwykle książkom brak polotu. Wszystko pisane jest na jedno kopyto, bohaterowie często są płascy (mowa oczywiście o charakterze, bo w tego typu powieściach bohaterom rzadko do typowej "płaskości") i w erotykach nie znajduję prawie niczego ciekawego. Chcąc zagłębić się w seks, można równie dobrze obejrzeć film pornograficzny. :P I mimo że Ci się podobało, ja raczej podziękuję. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Erotyka plus niebanalna fabula to moze mi sie spodobać

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger