środa, 19 maja 2021

Tracker 's end - Chantal Fernando

  Często cicha kobieta to groźna kobieta. 
Tytuł: Tracker's end 

Seria:  Wind Dragons MC (tom 3)
Autor: Chantal Fernando
Tłumaczenie: Tomasz Kupczyk
Liczba stron: 291
Liczba rozdziałów: 34
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans
Bohater: Lana, Tracker 
Narracja: Pierwszoosobowa
Wydawnictwo: NieZwykłe
Data premiery: 28.04.2021
Ocena: 10/10

Lana, dzięki swojej przyjaciółce Annie, poznaje świat członków klubu motocyklowego. Jednym z nich jest Tracker – najgorętszy facet, jakiego w życiu widziała. Już od pierwszej chwili, kiedy się poznają, jest kompletnie zauroczona.
Tracker wie, że niesamowicie atrakcyjna koleżanka Anny zdecydowanie do niego nie pasuje. Jest zbyt nieśmiała i słodka. Nie przywykł do takich dziewczyn a jego styl życia z pewnością by jej się nie spodobał.
Mimo tego mężczyzna nie może zaprzeczyć, że coś bardzo go w niej pociąga. Jednak przekonanie Lany, żeby pozwoliła mu się do siebie zbliżyć – to nie będzie łatwe zadanie.
Ale Trackera nie interesuje tylko przyjaźń.
(Opis z Lubimy Czytać)

Prawda jest bolesna,ale kłamstwa mogą narobić więcej szkód.

Lana to przyjaciółka Anny, którą mogliśmy poznać w drugim tomie przygód o bikerach. Dziewczyna studiuje, mieszka z matką, ponieważ ojciec je zostawił, a wieczorami przemienia się w autorkę romansów. Dziewczyna jest raczej nieśmiała, zamknięta w sobie można nawet powiedzieć. Zajmuje się opieką nad  córką Faye i Sina. Robi to w domu klubowym, więc natyka się co chwilę na Trackera. Jednak mężczyzna jest zajęty, a ona nie chce się wiązać. Ale czy to przeszkodzi Trackerowi w jej zdobyciu? 

Tracker to mężczyzna, który pragnie mieć kogoś kogo będzie kochał, o kogo będzie się troszczył. Jest z Allie, ale jej nie traktuje zbyt poważnie, choć na to wygląda z boku. Gdy zauważa Lane już od pierwszego spojrzenia chce ją mieć. Lana jednak proponuję mu przyjaźń, która nie koniecznie jemu pasuje. Do czego doprowadzi ich znajomość i tajemnice? 

Lana to świetna bohaterka, nie denerwuje swoim zachowaniem, nie jest jak pepek świata. To twarda babka, która nie raz pokaże pazury. A już z Faye i Anną stanowią niezłą paczkę. 

Tracker to mięśniak, ale i czuły i oddany facet. Urzekł mnie już w poprzedniej części i nic się nie zmieniło, uwielbiam go! ❤️ 

Styl autorki jest lekki, czyta się szybko i przyjemnie. Nie ma tu zbędnych opisów czy nudnych dialogów. Cały czas coś się dzieje. Zostajemy wciągnięci w wydarzenia od razu i ani na chwilę nie można odłożyć książki na bok, póki nie pozna się losów bohaterów.
 
   Akcja powieści jest idealnie wyważona. Nic nie dzieje się za szybko, a wydarzenia zazębiają się ze sobą tworząc spójną całość. 

    Okładka jest podobna do poprzedniczek, ale najmniej mi się z nich podoba. Jakoś ten pan nie koniecznie pasuje do moich wyobrażeń Trackera. W środku znajdziemy podział na rozdziały, które nie są długie i są prowadzone z obu perspektyw. Choć brakowało mi, by Tracker miał ich ciut więcej. 

Kolejna książka z tej serii, która bardzo mi się podobała. Wciągnęła mnie od pierwszego zdania i ciężko było mi ją odłożyć. Kartki uciekają nam w mgnieniu oka i nie wiem kiedy przeczytałam ostatnie 150 stron, które pochłonęłam dosłownie na raz. 

Jak widzicie jest to seria i mimo iż kazdy tom opowiada o innych bohaterach, to w jakiś sposób one się łączą ze sobą postaciami. I by nie psuć sobie historii Faye czy Anny musicie czytać po kolei ❤️ ja bardzo się cieszę, że spotkałam znów te cudowne bohaterki i przystojnych motocyklistów. 

Historia Lany i Trackera może wydawać się prosta, ale uwierzcie mi ich relacja jest naprawdę zawiła. Mamy tutaj zwroty akcji, która łamie nam serce, ale czy je poskleja? 

Podobało mi się, że ta relacja rozwijała się między tą dwójką tak powoli, naturalnie. Nie było nic na hop siup. Było to wręcz słodkie i urocze. 

Mamy tutaj też do czynienia z tajemnicami, które mogą wszystko zepsuć i próbie wybaczenia komuś kto powinien być dla dziecka wsparciem, a nie wspomnieniem przez które ma się problemy z zaufaniem. 

To piękna i wspaniała książka. To seria, która jest lekka, przyjemna, która zawiera sceny 18+ zrobione ze smakiem, a nie od których ma się dość książki. To coś co musicie koniecznie przeczytać! Ja jestem zakochana i serdecznie Wam polecam. Życie jest na to za krótkie. Nikt nie jest idealny. Wpadki się zdarzają, ale trzeba znowu wskoczyć na motor i zostawić to daleko za sobą.Za możliwość przeczytania dziękuję serdecznie Wydawnictwu 


1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger