środa, 27 października 2021

Nieczyste zagrania - K. C. Hiddenstorm

 Chciał uciec od tej mieszkającej w nim lodowatej pustki, uciec jak najdalej, przemocą udowodnić, że dobro nigdy nie istniało, zadawać ból. 


Tytuł
: Nieczyste zagrania 

Seria: Nieczyste zagrania (Tom 1)

Autor: K. C. Hiddenstorm 

Tłumaczenie: -

Liczba stron

 Liczba rozdziałów

 Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 

Bohater: Ethan, Jude

Narracja: Trzecioosobowa

Wydawnictwo: Muza 

Data premiery: 20.10.2021

Ocena: 7/10

Ethan Blackmore zajmuje wysokie stanowisko w mafijnej hierarchii, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że droga na sam szczyt jest przed nim zamknięta. Dlatego postanawia za plecami szefa zrobić interes, który zagwarantuje mu ogromne wpływy, a co za tym idzie – wolność i bezkarność.

Kiedy FBI zaczyna węszyć wokół Blackmore’a, mężczyzna dogaduje się z Judith Knight, tancerką z nocnego klubu Orion. To, co miało być tylko układem za pieniądze, szybko zmienia się w uczucie, a początkowa niechęć przeistacza się w namiętność, która doprowadza do katastrofy...

(Opis z Lubimy Czytać) 

Uważał, że jego dusza – jeśli faktycznie jakąś posiadał – była właśnie taka, czarna jak smoła.

Ethan to mafioso, który nie da się zrobić w bambuko, dlatego gdy zaczynają się wokół niego kręcić federalni, wie, że musi coś zrobić. Gdy trafia do Oriona, a w jego oko wpada Jude postanawia wykorzystać to na swoją korzyść. Dziewczyna ma udawać jego kobietę i zapewniać mu niejako alibi. Ale to co miało być proste na samym początku, z biegiem czasu się komplikuje. W grę zaczynają wchodzić uczucia, ale czy to się może udać?

Akcja jest wartka, nie wlecze się. Wydarzenia zazębiają się że sobą tworząc całość, w której się nie zgubimy.

Styl autorki jest lekki i mimo narracji w trzeciej osobie czyta się szybko i przyjemnie. Dialogi są naturalne, a sceny 18+ są zrobione w sposób ciekawy i nie odpychający.

Okładka jest ładna. Pan na niej przyciąga wzrok i kusi, by go mieć na półce. W środku mamy podział na dwie części i rozdziały. Rozdziały są z perspektywy obojga bohaterów, więc poznajemy ich dokładnie.

Autorka zabiera nas w brutalny świat mafii, ale robi to w sposób inny i ciekawy. Ethan nie jest najważniejszy w mafijnym świecie, przez co robi się niebezpiecznie, gdy próbuję po tę władzę sięgnąć. Tylko czy się uda i jakie będą konsekwencje?

Jude to młoda kobieta, która zarabia ciałem, by spłacić dług. Nienawidzi tego zajęcia, ale wie, że nie ma innej możliwości. Pojawienie się Ethana choć na chwilę wyrywa ją z tego świata, ale za to wpada w coś innego i niebezpiecznego. A jak do tego dojdą uczucia... Oj będzie się działo. 

Nieczyste zagrania to pełna mafijnego klimatu, erotyczna podróż do niebezpiecznego świata. Zakończenie sprawia, że chce się człowiek dowiedzieć co będzie dalej? Jak potoczą się losy bohaterów? Mnie książka się podobała. Może nie była jakaś wow, ale spędziłam z nią miło dwa popołudnia, a to chyba coś znaczy. Polecam Wam tę książkę :)


Forsa czyni wolnym. Wolność czyni niewidzialnym

Za możliwość przeczytania dziękuję bardzo wydawnictwu 

2 komentarze:

  1. Raczej nie dla mnie, jednak dobrze widzieć, że Tobie przypadła do gustu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja takich książek nie czytam, ale przyjaciółka była zadowolona z lektury.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger