poniedziałek, 30 stycznia 2023

W mroku Korei - Monika Magoska - Suchar


 Tytuł: W mroku Korei

Seria: Agent Kelly (Tom 3)
Autor: Monika Magoska - Suchar
Tłumaczenie: - 
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 
Bohater/Bohaterka: Peter
Narracja: Pierwszoosobowa
Liczba stron: 316
Liczba rozdziałów: 22
Wydawnictwo: Niegrzeczne książki
Ocena: 10/10
Premiera: 07.12.2022


Pełna tajemnic Korea Północna, niebezpieczna gra na śmierć i życie oraz miłość, której nic nie powstrzyma.

Agent CIA Peter Kelly budzi się w szpitalu. Niestety nie pamięta, kim jest ani jak znalazł się w Korei Północnej, na oddziale intensywnej terapii, pilnowany przez wojskowych. Rozpaczliwie próbuje dowiedzieć się, co go spotkało. Stopniowo zbiera informacje, nie wie jednak, które z nich są prawdziwe, a które zostały sfałszowane.

Peter znalazł się w miejscu, w którym rządzą nie fakty, a pozory. Komu może zaufać? Amerykańskiemu ambasadorowi? Koreańskiej przywódczyni? Kto okaże się wrogiem, a kto przyjacielem i dokąd zaprowadzi go szalony romans z dwiema niebezpiecznymi kobietami? Pozbawiony wspomnień Kelly będzie musiał zaufać intuicji. Czas na ostateczną rozgrywkę.
(Opis z Lubimy Czytać)

Styl autorki uwielbiam od pierwszej przeczytanej książki. Nie ma tu zbędnego lania wody, opisy są zwięzłe, sprawiają, że czytelnik wizualizuje sobie wszystko, a sceny 18+ rozpalają zmysły. 

Akcja toczy się swoim idealnym rytmem. Nic nie dzieje się za szybko, ani się nie wlecze. Wszystkie wydarzenia łączą się ze sobą w całość, przez co nie pogubimy się w fabule. 

Okładka jest piękna i przyciąga wzrok. W środku mamy podział na rozdziały, które nie są długie, wręcz idealne, by móc przeczytać "jeszcze jeden rozdział". Choć powiem Wam w sekrecie, że na jednym się nie kończy, bo chce się więcej i więcej.

Kolejna seria, która się kończy, a ja mam pustkę w serduszku. Tym razem kończy się mój ukochany agent, który zawsze przywodził mi na myśl mojego ulubionego Jamesa Bonda. Tak samo odważny, obracający się w towarzystwie pięknych, niebezpiecznych kobiet. No powiem Wam, że książka Moni wyszła idealnie. I powiem Wam więcej, dla facetów również jest to idealna seria. Dlaczego tak mówię? A no dlatego, że mój tato również czyta książki Moni i już nie może się doczekać, aż dam mu ten 3 tom! Także, jeśli macie jakiegoś faceta, co lubi czytać, koniecznie podłużcie mu agenta Kelly'ego! 

W tym tomie nie brakuje akcji, która już od pierwszej strony sprawia, że serce nam mocno bije. Peter budzi się bowiem w Korei i nic nie pamięta. Zostaje wciągnięty w sam środek konfliktu, z którego nie wie, co jest prawdą, a co nie. Jest tak naprawdę sam w tym wszystkim i musi dociec gdzie leży prawda. A jak ją odkryje i co się jeszcze wydarzy? Musicie przekonać się sami!

To pełna zwrotów akcji, niebezpiecznych akcji historia, która aż czeka, byście ją odkryli. Co ważne, tomy należy czytać po kolei ponieważ wydarzenia ściśle łączą się ze sobą. Dlatego jeśli jeszcze nie znacie historii Petera koniecznie ją poznajcie, bo naprawdę warto! To świetna , trzymająca w napięciu powieść, która nie da Wam spokoju, póki nie wybrzmi ostatnie zdanie. Wciągająca i elektryzująca. Ja uwielbiam i polecam Wam całym sercem!

Książka dostępna w Księgarni TaniaKsiazka.pl "W mroku Korei 

Książkę znajdziecie w Księgarni TaniaKsiążka.pl w kategorii Literatura obyczajowa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger