środa, 8 marca 2023

[PRZEDPREMIEROWO] : Gwiazdor - Nina Keller [PATRONAT]

 


Tytuł: Gwiazdor  

Seria: 
Autor: Nina Keller 
Tłumaczenie: - 
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 
Bohater/Bohaterka: Alicja, Cichy 
Narracja: Pierwszoosobowa
Liczba stron: 376
Liczba rozdziałów: 11
Wydawnictwo: WasPos 
Ocena: 10/10

Premiera: 23.03.2023


Co się może wydarzyć, kiedy dwoje ludzi z różnych światów spotka się w Bieszczadach?


Miłość, namiętność i rock!

Maciej Cichosz to wokalista rockowego zespołu Pornstar. Typowy bad boy, który lubi kobiety i alkohol.

Alicja Stefanik jest ginekologiem. Ma narzeczonego, wybitnego kardiochirurga, a w planach ślub oraz dzieci.

Bohaterowie spotykają się na weselu Róży i Borysa, wspólnych znajomych, a potem lądują w małej chatce w samym sercu Bieszczad.


Jak potoczą się ich losy? Czym jest prawdziwa miłość i co warto dla niej poświęcić?

(Opis z Empiku) 


Jest to już kolejna książka w dorobku autorki, jednak jest to nasze pierwsze spotkanie. I muszę z czystym sumieniem przyznać, że bardzo udane.

Książkę możecie już przeczytać w abonamencie na Legimi, czcionka jest świetna do szybkiego czytania, ozdobniki przy rozdziale są w cudownych kolorach, które przykluwaja wzrok i po prostu cieszą oko i czytelnika. W środku mamy podział na rozdziały z perspektywy zarówno z perspektywy Alicji jak i Cichego, więc poznajemy ich i ich charaktery dokładnie.

Okładka jest piękna, przyciąga wzrok, a kolory są wyraziste. 

W fabule się nie zgubimy ponieważ wszystko łączy się ze sobą w idealną całość. Wszysyko dzieje się idealnym rytmem, które nie pędzi. 

Styl autorki jest lekki, przyjemny, nie ma tu zbędnych opisów, dialogi są naturalne. Także książkę czyta się szybko. 

Historia Ali i  Cichego wciąga od pierwszej strony i nie da się jej odłożyć, póki nie wybrzmi ostatnie zdanie. Jest to jedna z tych książek, po których przeczytaniu ma się takie poczucie dobrze spędzonego czasu. 

Ale to młoda pani ginekolog, która mimo iż ma majętnych rodziców, do wszystkiego doszła sama. Jej życie prywatne mogło by się wydawać, że też jest idealne, wszak spotyka się z cenionym kardiochirurgiem. Ale rzeczywistość jezt zgoła inna. Autorka tutaj pokazała nam czym jest uzależnienie od hazardu i do czego takie osoby są zdolne, by osiągnąć to czego chcą. Szantaż, przemoc fizyczna, psychiczna. To może spotkać każdego bez względu na majętność, status. Wśród ludzi można uchodzić za ideał, a w zaciszu domowym różne rzeczy mogą się dziać. 

Książka ta jest naprawdę świetna. Postać Cichego jest intrygująca. Chcemy się o nim jak najwięcej dowiedzieć i nie sposób go nie polubić. Choć czasem jest nieprzystępny, to coś nas do niego ciągnie. Jest też babcia Helenka, którą równie mocno polubiłam. 

Przy tej książce nie da się nudzić. Relacje między Bohaterami są gorące, czuć chemię, przyciąganie. A mamy zachwycamy się każdym czytanym słowem. To urocza historia, którą koniecznie musicie poznać! ❤️ Polecam Wam gorąco.

[Współpraca reklamowa z@waspos] 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger