piątek, 17 marca 2023

[PRZEDPREMIEROWO] : Like a boss - A. N. Wata [PATRONAT]

Tytuł: Like a boss 

Seria: 
Autor: A. N. Wata 
Tłumaczenie: - 
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 
Bohater/Bohaterka: Amalie
Narracja: Pierwszoosobowa
Liczba stron: 
Liczba rozdziałów: 
Wydawnictwo: WasPos 
Ocena: 9/10

Premiera: 22.03.2023

Kiedy dwudziestopięcioletnia Amalie White dostaje propozycję, aby zostać dyrektorem jednego z działów w międzynarodowej włoskiej korporacji, bez wahania ją przyjmuje. Jej głównym celem życiowym jest pięcie się jak najwyżej po szczeblach kariery. Już pierwszego dnia okazuje się, że praca w potężnej firmie nie jest najłatwiejsza, a z każdej strony czai się pokusa, którą bardzo trudno odeprzeć. Przystojni mężczyźni, piękne kobiety i on – jej szef, który przyciąga ją do siebie jak żaden inny. Wkrótce okazuje się, że ona sama nie do końca jest mu obojętna.

Czy Amalie uda się poskromić własny temperament?
Czy jej szef będzie miał czyste zamiary wobec niej?
Czy wszystko, co się wydarzy w jej życiu, będzie dziełem przypadku?
I co najważniejsze, jakie plany będzie miał wobec niej ten mężczyzna?
(Opis z Empiku) 
A. N. Wata wskoczyła na rynek z książką pełną pożądania, twardo stąpającej po ziemi i wiedzącej czego chce bohaterki. A to wszystko okraszone romansem biurowym o którym nawet wam się nie śniło! 

Amalie to młoda kobieta, która wkracza w firmę Willa jako dyrektor. Jest pewna siebie, czasem wręcz arogancka. Na wszystko zapracowała ciężką pracą, a romans w firmie jest dla niej czymś nie do pomyślenia. Gdy w firmie spotyka swoją dawną przyjaciółkę sprzed lat, a jej kontakt z Willem nie jest czysto zawodowy odkrywamy inne tajemnice i zakamarki nie tylko obecnego świata, ale i przeszłości. 

Like a boss to pełna zwrotów akcji, sekretów, porządna, gorących scen erorycznych czy powrotów do przeszłości, która nie jest łatwa, historia, która wciąga nas do swojego świata. Kto książka, w której będziecie czuć wiele emocji. Wkurzycie się, będziecie się bać, ale i uśmiechniecie się w czasie lektury. To prawdziwa bomba emocji. Gwarantuje wam nie  będziecie się nudzić ani chwili! Dzieje się tu bardzo wiele, ale wszysyko układa się w logiczną całość. Okładka również przyciąga do siebie i kusi, by poznać ten romans bliżej. 

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękuje za opinie i za objęcie mnie swoim patronatem ❤️❤️❤️

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger