środa, 23 sierpnia 2023

Nienawiść. Seria Tristed - Ana HuangTytuł: Nienawiść 

Seria: Twisted  (Tom 3)
Autor: Ana Huang 
Tłumaczenie: Emilia Skowrońska 
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 
Bohater/Bohaterka: Jules, Josh
Narracja: Pierwszoosobowa
Liczba stron: 471
Liczba rozdziałów: 
Wydawnictwo: Bezwstydne 
Ocena: 9/10
Premiera: 26.07.2023

Nienawidzi jej… prawie tak mocno jak jej pragnie.

Josh Chen to przystojny i pewny siebie student medycyny. Nie poznał jeszcze kobiety, której nie potrafiłby oczarować – z wyjątkiem Jules Ambrose.

Piękna rudowłosa jest solą w oku Josha od czasu ich pierwszego spotkania. Jednocześnie pochłania jego myśli w znacznie większym stopniu, niżby tego chciał.

Gdy ich wzajemna niechęć nieoczekiwanie przeradza się w niezapomnianą noc, Josh proponuje układ, który ma pozwolić mu na dobre pozbyć się obsesji na punkcie Jules: wrogowie od seksu z prostymi zasadami:

Żadnej zazdrości.

Żadnych zobowiązań.

I absolutnie żadnego zakochiwania się.

***

Jules Ambrose to towarzyska i ambitna dziewczyna, była imprezowiczka, która obecnie ma tylko jeden cel: zdać egzamin adwokacki.

Ostatnia rzecz, której potrzebuje, to zagmatwany związek z lekarzem przyprawiającym ją każdym swoim oddechem o ból głowy… bez względu na to, jak bardzo jest przystojny.

Jednak im bliżej go poznaje, tym bardziej przekonuje się, że mężczyzna, którego nienawidziła przez tyle czasu, ma z nią więcej wspólnego, niż przypuszczała.

Brat jej najlepszej przyjaciółki.

Jej nemezis.

Jej jedyne ocalenie.

To związek z piekła rodem. Gdy na jaw wyjdą skrywane demony przeszłości, zmierzenie się z prawdą może tę dwójkę ocalić lub… zniszczyć wszystko, na co pracowali. 

(Opis z Lubimy Czytać) 

Kocham moją przyjaciółkę, ale jej brat jest okropnym wrzodem, który działa na moje nerwy, tak, że mam ochotę go zabić. To gad. Wystarczy, że się pojawi i otworzy usta, a moje ciśnienie jest wysokie. Ugh... Dobrze, teraz muszę zdać egzamin adwokacki i nic ani nikt mi w tym nie przeszkodzi. 

Ta relacja, była wprost cudowna. Ich przekomarzania wywoływały śmiech. Od miłości do nienawiści jest mała granica i to właśnie autorka nam tu zaserwowała. Do tego sceny 18+ które wywołują wypieki na twarzy. I mamy sposób na udaną fabułę. Ale, żeby nie było tak pięknie, są tu i trudne tematy, na których opiera się życie przyszłej pani adwokat i przyszłego lekarza. Jakie? Musicie odkryć. 

 Trzeci tom serii, która wprost mnie pochłonęła. Jestem totalnie zakochana w niej. Wiem, że książki Any mogę brać po prostu w ciemno. A jeśli wy się zastanawiacie, to totalnie nie ma nad czym. Sięgajcie i przekonajcie się, że te książki są po prostu cudowne. To trzeci tom serii, ale o innych bohaterach, jednak polecam czytać po kolei, bo poznacie losy przyjaciółek. Ich przyjaźń to również coś wspaniałego i po prostu pięknego. Mieć przy sobie tak dobre, bezinteresowne osoby, które chcą nieść pomoc, wsparcie. 

Powiem wam, że dodatkowo te okładki wszystkich części są tak urocze, że naprawę można się zakochać w nich samych 😁  to wciągająca, hipnotyzująca, naszpikowana scenami 18+ historia, którą fanki romansów koniecznie muszą poznać! Ja jestem totalnie zakochana i z każdym kolejnym tomem chce więcej i więcej! Już nie mogę doczekać się 4 tomu! ❤️ Serdecznie wam polecam! 

Współpraca z Bezwstydne


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger