środa, 10 kwietnia 2024

[PREMIEROWO] : Zatańcz ze mną - Klaudia Bianek

W międzyczasie zdążyłam  wziąć ślub, urodzić córkę i się rozwieść. Tytuł: Zatańcz ze mną 

Seria: - 

Autor: Klaudia Bianek 

Tłumaczenie: 

Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 

Bohaterowie: Wiktoria 

Narracja: Pierwszoosobowa 

Liczba stron: 342

Liczba rozdziałów: 20

Wydawnictwo: Bezwstydna 

Ocena: 9/10

Jeden taniec znaczy czasem więcej niż tysiąc słów.

Wiktoria prowadzi bardzo udane, spokojne życie. Ma cudowną córkę, własną kwiaciarnię i dobre relacje z byłym mężem. Jest szczęśliwa i stara się nie myśleć o tym, kogo straciła przed wieloma laty.

Zaproszenie na bal absolwentów sprawia jednak, że wspomnienia powracają.

Oskar był jej najlepszym przyjacielem, w którym sekretnie się podkochiwała. Nigdy się o tym nie dowiedział, zbyt wpatrzony w swoją licealną dziewczynę. Przyjaźń nie przetrwała, kontakt się urwał, a Wiktoria ma nadzieję, że zdążyła uleczyć swoje serce.

Czy ten jeden wieczór stanie się dla nich nowym początkiem? Czy będą w stanie dać sobie drugą szansę? A może Oskar nadal nie będzie świadomy romantycznych uczuć swojej dawnej przyjaciółki? Czy ze spotkania przeszłości z teraźniejszością może w ogóle wyjść coś dobrego?

(Opis z Lubimy Czytać)

Przeznaczenie, moja droga. 

Liceum to specyficzny czas. Jedni uwielbiają, inni za to szczerze nienawidzą tego okresu w swoim życiu. Dwanaście lat to sporo czasu, by ułożyć sobie życie. Co też niejako naszym bohaterom się udało. Ona ma wspaniałą córkę i choć jest po rozwodzie to z mężem ma super relacje, prowadzi kwiaciarnie. On za to przenosi się z Anglii do Polski, gdzie zostaje otwarta filia firmy, w której pracuje. Brzmi idealnie. Ale czy spotkanie po latach to już szansa na sukces?

Klaudia w swojej najnowszej historii przenosi nas do czasów młodzieńczych, gdzie można czytając śpiewać znane utwory, które każdy z nas gdzieś tam nucil kilka lat temu. Melancholia jaka dopada wiktorie przydadzą się i nam. Bo cała ta historia myślę, że nie raz zdarzyła się naprawdę. I to jest w tym fantastyczne. Spotkanie po latach i licealna miłość to cudowny przepis na piękną, wzruszającą i przejmującą książkę.

Ogromnie przypadła mi do gustu. Bawiłam się świetnie. I powiem wam, że odsłona Klaudii w odważnych scenach 18+ również zasługuje tu na uznanie. Było pikantnie i ze smakiem, więc czyta się to z przyjemnością. Całość jest bardzo dobrze skonstruowana i przemyślana. Ta książka to niewątpliwie cudowna historia. Jeśli szukacie lekkiej, wciągającej (uwaga! Sięgnięcie po książkę grozi utratą kontaktu ze światem 🙈) książki, która umili wam nadchodzące ciepłe dni, to koniecznie sięgajcie! ❤️ Ja jestem na tak. To fantastyczna książka!


Współpraca reklamowa z Czwarta Strona 

1 komentarz:

  1. Książka Bardzo mnie ciekawi i na pewno w swoim czasie ją przeczytam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger