wtorek, 23 listopada 2021

Rodzina Black. Christmas edition - Jolanta Sad


 Tytuł: Rodzina Black. Christmas Edition

Seria: Black or White (Opowiadanie) 

Autor: Jolanta Sad

Tłumaczenie: -

Liczba stron

Liczba rozdziałów

Gatunek: Literatura obyczajowa, romans

Bohater: Veronica, Anna

Narracja: Trzeciosobowa

Wydawnictwo: WasPos

Data premiery: 15.11.2021

Ocena: 10/10


Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas także dla rodziny Black. Anna, sceptycznie nastawiona do celebrowania tych wyjątkowych chwil, tworzy własny zwyczaj. Veronica, zakochana w tradycji i zawsze dbająca o innych, pragnie przeżyć coś nowego. A Nicolas i Victor? Czy sprostają wymaganiom swoich żon?

(Opis pochodzi od autorki) 

Anna Black to dziewczyna, która nie lubi świąt. Przepych nie jest dla niej. Jednak cieszy się, że rodzina Blackow jest znów cała. Tylko Nicolas ciągle pracuje, nie mając dla niej czasu. Co jednak wymyśli, by zadowolić żonę i dać jej niezapomniany prezent, a może i stworzyć z tego tradycje?

Veronica Black jest zupełnym przeciwieństwem Anny. Kocha święta, ozdoby i ten czas. Zastanawia się co takiego ma dla niej Victor i gdy wyrusza na spotkanie z nim nie wie, jak się zmieni jej życie. On zresztą też.

Dwie różne kobiety, dwa różne spojrzenia na święta i dwóch uroczych mężczyzn, którzy sprawia, że te święta będą niezapomniane! 

Blackowie to mężczyźni, którzy zawrócili w mojej głowie już przy pierwszy tomie i nie chcą z niej wyjść. Ba! Ja wręcz za nimi tęskniłam! Tak bardzo się cieszę, że powstało o nich opowiadanie, które choć na chwilę sprawiło, że do nich powróciłam, mogłam spędzić z nimi ten wyjątkowy czas w roku i tylko żałowałam, że nie jestem na miejscu Anny czy Very, bo to co panowie dali swoim kobietom na święta... Och! Musicie koniecznie sami się przekonać jakie z nich oryginalne słodziaki! Ja jestem zakochana, zachwycona i jak dla mnie tacy, Blackowie mogą pojawiać się co roku w porze świąt. No i w sumie nie tylko w tym czasie, bo mogłabym czytać o nich bez końca. 

Opowiadanie ma kilkanaście stron, więc jest idealne na jeden wieczór. Ewentualnie dwa, żeby sobie dawkować emocje. Myśl, że spodoba się fanom serii, ale i sceptyków może do siebie przekonać. Ja uwielbiam i całym sercem wam polecam!! 

 Joluś, Joluś! Ja proszę więcej Blacków, więcej świąt w twoim wykonaniu! ❤️ Wielu sukcesów kochana i żebyś miała czas na pisanie tych wszystkich powieści ❤️ 

1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger