poniedziałek, 16 maja 2022

Małżeństwo za milion dolarów - Kate Evans

Ty decydujesz. Wybór należy do ciebie. Wiesz, jakie jest moje zdanie, ale zdaję się na ciebieTytuł
: Małżeństwo za milion dolarów 

Seria: Milion Dollar (Tom 2) 

Autor Kate Evans

Tłumaczenie: Katarzyna Agnieszka Dyrek 

Liczba stron: 330

 Liczba rozdziałów: -

 Gatunek: Literatura obyczajowa i romans 

Bohater: Nell, Luke

Narracja: Pierwszoosobowa 

Wydawnictwo: Niegrzeczne książki 

Data premiery: 13.04.2022 

Ocena: 10/10


„Małżeństwo za milion dolarów” – gorący romans Katy Evans o dwójce nieznajomych i ich wyścigu ku zakochaniu się!

Nell nigdy nie przypuszczała, że weźmie udział w reality show. Zmusza ją do tego dług, jaki musiała zaciągnąć, by skończyć wymarzone studia. Gdy odkrywa, że główna nagroda to milion dolarów, nie waha się – mimo tego, że nie wie, jakie wyzwania czekają na nią w programie. Z przerażeniem odkrywa, że już na starcie organizatorzy przydzielili jej najbardziej nieprawdopodobnego... pana młodego!

Kiedy Luke postanowił wziąć udział w programie, nie przewidywał, że będzie musiał się ożenić z ledwo poznaną kobietą. A już na pewno nie taką, która pod żadnych względem do niego nie pasuje!

Nie mają ze sobą nic wspólnego, ale jeśli chcą zdobyć główną nagrodę, będą musieli pokonać osiem innych par. Podjęcie współpracy mimo dzielących ich różnic powinno być dość łatwe… o ile w międzyczasie nie zakochają się w sobie. Czy „Miłość za milion dolarów” okaże się warta wygranej? 

(Opis z Lubimy Czytać) 

Przysięgam, facet depcze mi po pietach, dosłownie czuję jego oddech na karku. Poprawiam kucyk, przy okazji trącając go łokciem w brzuch. W twardy, wspaniale umięśniony brzuch, jakiego nie powstydziłby się sam Superman.


Nell to studentka, doktorantka. Dawno temu obiecała sobie, że zdobędzie najwyższy poziom wykształcenia i sumiennie do tego dąży. Woli się uczyć niż przebywać wśród ludzi. Dlatego ma tylko jedną przyjaciółkę i współlokatorkę. Niestety ma też długi, które zaciągnęła na swoją edukację. Takie pieniądze są niemożliwe do zebrania i zastanawia się co tu zrobić. Gdy przyjaciółka, fanką reality show, opowiada jej o przesłuchaniach do nowego programu, ta musi wyjść że swojej strefy komfortu, ale zgadza się na to. Co będzie musiała zrobić, by zdobyć pieniądze? I czy jej się to uda? 

Luke nie miał łatwego życia. Gdy dziadek przygarnął go pod swoje skrzydła, ożył i postanowił być jak on. Teraz prowadzi bar który dziadek zapisał mu w spadku. Została mu już tylko babcia, dla której opłaca dom opieki. Niestety nic nie idzie po jego myśli, a kredyt zaciągnięty przez dziadka woła o spłatę. Cena jest kosmiczna. Ale gdy przyjaciel na swoim kanale na YouTube publikuję zapowiedź nowego programu Luke postanawia się zgłosić. Co z tego wyniknie? I czy wygra? 

Autorka pisze prosto i na temat. Nie ma zbędnego lania wody, czy przydługich opisów. Dialogi są naturalne, a sceny 18+ stanowią dodatek nie przysłaniający fabuły. 

Akcja toczy się swoim rytmem, w którym poznajemy zarówno Luke, jak i Nell. Nic nie dzieje się za szybko. Wszystko łączy się ze sobą i nie zgubimy się dzięki temu w fabule. 

Okładka jest ładna, ale ten pan nie pasuje mi do wizerunku Luke. W środku mamy podział na rozdziały. 

No z taką fabułą spotkałam się pierwszy raz i jestem zakochana!

Dawniej sporo oglądałam różnych reality show. Lubiłam w ten sposób się odstresować, dlatego zastosowanie takiej fabuły z książce wydało mi się bardzo interesujące. I nie zawiodłam się. Autorka postawiła na ciekawe zadania dla par, na które nie wpadłabym po tytule tego programu.

Nell i Luke są tak różni, tak inni. Ona spokojna, wycofana. On dusza towarzystwa. Ona ocyztana, mądra. On silny i sprawny. Jak potoczy się ich współpraca? Tego musicie się dowiedzieć sami.

Bardzo mi się podobała ta książka. Przeczytałam ją w dosłownie kilka godzin. Nie mogłam jej odłożyć nie dowiadując się co tam będzie dalej, co bohaterowie mają do zrobienia. Jeśli szukacie książki oryginalnej, ciekawej, wzbudzającej wiele emocji i wciągającej jak najlepsze reality show jakie oglądaliście, to musicie sięgnąć po tę pozycję. Ja lubię książki autorki, ale śmiało mogę powiedzieć, że ta jest najlepszą jaką przeczytałam do tej pory spod jej pióra. Dlatego nie wahajcie się i zabierajcie za lekturę.

Książka dostępna jest w Księgarni Tania Książka "Małżeństwo za milion dolarów "


Książkę znajdziecie również w kategorii ROMANSTo miało być małżeństwo na niby. Przynajmniej taki był plan.


1 komentarz:

  1. Tytuł jak najbardziej przyciągający, ale cała książka zdecydowanie nie dla mnie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger