poniedziałek, 26 września 2022

[PRZEDPREMIEROWO] ;Zhakowany - Jolanta Sad [PATRONAT]

Lucas uwielbia żyć szybko i z przytupem. Zawsze taki był i, z tego, co zdążyła zauważyć, nadal taki jest. A Val? Val lubi spokój, harmonię, romantyzm. Też była taka od zawsze. Jak mają pogodzić swoje temperamenty? Jak silny, stanowczy i porywczy charakter ma znieść melancholię Val?
Tytuł
: Zhakowany 

Seria: White  ( Tom 1)

Autor: Jolanta Sad 

Tłumaczenie

Liczba stron: 240

Liczba rozdziałów: 32

Gatunek: Literatura obyczajowa, romans

Bohater: Valerie, Lucas 

Narracja: Trzecioosobowa 

Wydawnictwo: WasPos 

Data premiery: 27.09.2022

Ocena: 10/10

Przeszłość to coś, co nas tworzy, choć nie zawsze jest usłana różami i możemy być z niej dumni. Czasem ucieczka wydaje się jedynym wyjściem, ale czy na pewno najlepszym? Dawne sprawy mogą dopaść nas niespodziewanie i narozrabiać. Skoro nie można zmienić przeszłości, może warto zadbać o teraźniejszość?

Valerie się poddała. Nie tak wyobrażała sobie dorosłość. Zapętliła się w obecnym życiu i nie wie, jak wybrnąć z tego marazmu.

Lucas od urodzenia miał mnóstwo energii i głowę pełną pomysłów. Dusił się, dopóki nie postawił na swoim i nie znalazł swojego nowego miejsca na ziemi.

Losy Val i Luca połączą się w najmniej spodziewanym dla obojga momencie. Ich spotkanie zmieni teraźniejszość i zapoczątkuje małą rewolucję.

(Opis z Lubimy Czytać)

Nie ulegało wątpliwości, że miał na punkcie V niezdrową obsesję. Valerie tkwiła w każdej komórce jego ciała i nie mógł znieść myśli, że jest gdzieś tam sama. Miał tylko nadzieję, że jest bezpieczna.

Valerie to dziewczyna, która w pośpiechu musiała opuścić swoje miasto, swoich braci. W obcym miasteczku poznała mężczyznę, który pomógł jej z pracą, mieszkaniem. Ich spotkanie przerodziło się w związek, ale czy jest on taki jak być powinien? 

Lucas to młody chłopak, który od zawsze pasjonował się komputerami. Teraz spełnia się jako szef firmy. Jest świetny w tym co robi. Gdy pewnego wieczoru podczas bankiety spotyka dawno nje widziana przyjaciółkę, coś w jego sercu odzywa na nowo. Ale czy to wypali? W końcu Val ma męża. 

Lucas i Valerie to dwie duszę, które musiały się rozdzielić. Ale po latach ten ogien wciąż się pali, nie wygasł, a jeszcze bardziej się rozpalił. Tylko czy będą mieć szanse na szczęśliwy koniec? 

Styl jakim posługuje się autorka jest lekki, przyjemny. Przez książkę się po prostu płynie. Nie ma trudnych słów, zbędnych opisów, a dialogi wywołują uśmiech na twarzy. 

Akcja toczy się swoim rytmem, który nie pędzi na łeb na szyję. Wszystko dzieje się w sposób przemyślany i spójny, więc nie zgubimy się w fabule. 

Okładka jest przepiękna i pasuje do treści książki. W środku znajdziemy podział na rozdziały z perspektywy zarówno V jak i Lucasa. 

Autorka zabiera nas do świata hakerów, małżeństwa z rozsądku, ale i szczerej młodzieńczej miłości, która może przetrwać wszystko. Jak będzie tym razem? Musicie się przekonać. To historia dwójki cudownych ludzi który zasługują na szczęście. Tak bardzo kibicowałam Val i tak mi jej było szkoda, że miała takiego buca nie męża... 🙄 

Książki Joli mają to do siebie, że nie sposób się od nich oderwać i co najważniejsze po ich przeczytania długo się o nich pamięta i chce się więcej i więcej. Ja jestem uzależniona od historii jakie dla nas tworzy. Są pełne napięcia, chemii między bohaterami, świata, w którym chciało by się z nimi żyć. No i co najważniejsze, Jola tworzy takie postaci męskie, że nie można przejść obok nich obojętnie. Także przykro mi drogie panie, ale Lucas jest mój! ❤️ Tak wiem, najpierw bracia Black, teraz biorę się za przystojniaka Lucasa, ale cóż ja poradzę? Musicie koniecznie ich poznać i zobaczyć, że nie da się ich nie kochać!  Mało tego, nie tylko w postaci pierwszoplanowej idzie się zakochać. Bracia V są tak cudowni, że ja wiem, że i ich będę darzyć dozgonna miłością. 

Jeśli szukacie książki wciągającej, napisanej lekko, która otuli was w tę jesienne wieczory i rozgrzeje to nie widzę innej opcji! Zhakowany jest pozycją wprost idealną na tę porę roku! Polecam całym moim oddanym Lucasowi serduszkiem! ❤️ 

PS. To książka z super wątkami 18+ i różnica wieku! ❤️ 

Nagle jego arogancja go opuściła i przytulił Val najmocniej, jak potrafił, niemal ją zgniatając. Nareszcie w stu procentach był w domu. Upajał się zapachem jej włosów i ciepłem ciała, zapominając, gdzie są i że obok stoi dwóch braci White, chcących odciąć mu wszystkie części ciała.

Joluś! Dziękuję Ci za to, że mogę być patronką Twojej kolejnej cudownej książki. Życzę Ci wielu sukcesów, nieustającej weny i pomysłów na nowe historię. A przede wszystkim czasu, by je wszystkie dla nas spisać. Jesteś cudowna i piszesz przepiękne książki! ❤️ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger