piątek, 24 grudnia 2021

Święta, święta i po... Poczytane! Życzenia


 Dzień dobry kochani!

Te 24 dni grudnia są chyba najszybszymi dniami w całym roku. Czas leci jak szalony i już mamy najpiękniejsze w roku święta! ❤️

Wszystko już macie gotowe? Ja pisząc tego posta jeszcze się wyleguję, bo wczoraj udało mi się większość zrobić i dziś mogę trochę się poobijać. Chociaż jaka Wigilia taki cały rok, więc trzeba się brać do pracy 🙈 chociaż pisze dla was recenzje, więc to dobrze wróży. 

Macie u siebie takie hm... Przesądy? U nas jest coś takiego, że to mężczyzna pierwszy wchodzi do domu i dobrze kiedy to właśnie mężczyzna pierwszy pojawia się u kogoś lub zadzwoni, bo to przynosi szczęście, pomyślność.

Ale żeby nie przeciągać. Życzę Wam kochani dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu, miłości, radości. Zdrowych, spokojnych, radosnych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia ❤️ 


I jak co roku mój prezentownik z tego roku. Dziś już wszystkie książki będą rozpakowane i będą (mam nadzieję) cieszyły obdarowanych. A poniżej zobaczycie co w tym roku kupiłam, może coś wam wpadnie w oko! Dobrego wieczoru! 


2 komentarze:

  1. Kochana życzę Ci zdrowych rodzinnych, pełnych wiary i miłości świąt oraz Nowego Roku lepszego od tego już mijającego.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego dobrego! Jeszcze w te świąteczne dni, ale i w Nowym Roku również ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger