poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Możemy mieć siebie - Corinne Michaels

 

Miłość i szczęście nie uda że sobą w parze. 

- A myślałam, że to ja jestem życiową pesymistką. - Stella pptrzasa głową i pociąga duży łyk wina. - Tu akurat się mylisz. Ludzie są szczęśliwi, ponieważ się kochają. 


Tytuł: Możemy mieć siebie 

Seria: Willow Creek Valley (Tom 2)
Autor: Corinne Michaels
Tłumaczenie:  Barbara Górecka 
Liczba stron: 386
Liczba rozdziałów: 36
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans
Bohater: Stella, Jack 
Narracja: Pierwszoosobowa
Wydawnictwo: Muza 
Data premiery: 06.07.2022

Ocena: 10/10

Drugi porywający romans z serii Miasteczko Willow Creek
Przed piętnastoma laty Stella Parkerson zakochała się na zabój w Jacku O’Donnellu, przyjacielu jej najstarszego brata. Była młodą dziewczyną, ale już wtedy wiedziała, że właśnie on będzie jedynym mężczyzną, którego w życiu pokocha.W dniu swoich osiemnastych urodzin poprosiła go o pocałunek. Nie wyobrażała sobie, że to całkiem odmieni jej życie. Tamtej nocy oddała Jackowi wszystko. To była ich tajemnica, której nie mogli nikomu zdradzić.
Potem ich drogi się rozeszły i przez lata udawali, że nic między nimi nie zaszło. Choć Stella starała się nie rozmyślać o tym, że kocha Jacka, nie umiała wybić go sobie z głowy. Pewnego razu on znowu ją pocałował. I teraz już nie było odwrotu. Musieli spojrzeć prawdzie w oczy. Należą do siebie i nie ma sensu temu zaprzeczać.
Co się stanie, kiedy rzucą się w wir uczucia? Czy tym razem ich miłość okaże się silniejsza? Czy pomimo piętrzących się trudności będą potrafili się wspierać i być razem?
(Opis z Lubimy Czytać)

Jedyną osobą, którą okłamuję, jestem ja sama. 

Tej autorki nie muszę wam chyba przedstawiać, ani mówić wam jak uwielbiam styl Corinne. Nie ma długich opisów, dialogi są naturalne, wydarzenia łączą się ze sobą w spójną całość, więc nie zgubimy się w nich. 
Okładka też bardzo mi się podoba i pasuje do pierwszego roku. W środku mamy rozdziały z perspektywy Stelli oraz Jacka. 

Stella to młodsza siostra Graysona, którego mogliśmy poznać w pierwszym tomie. Dwanaście lat temu stało się coś, co na zawsze zmieniło zarówno Stelle jak i Jacka. Ich sekret przez ponad dekadę był tylko ich. Ale czy w końcu nadejdzie czas, że będą musieć się z nim mierzyć? 

Ta  dwójka robi wszystko, by się unikać. Jednak ich wzajemne przyciąganie jest widoczne gołym okiem. Każde z nich inaczej radzi sobie z tajemnicą, jaką przyszło im dzielić. To trudne i cholernie smutne co ich spotkało i rozumiałam zarówno Stelle jak i Jacka i ich podjęte decyzję. 

Uwielbiam książki, gdzie akcja dzieje się w małym miasteczku. Czuję się wtedy jakbym tam była. Jakbym była sąsiadką obserwującą życie bohaterów. Dlatego też i ten tom serii bardzo przypadł mi do gustu. Nie nudziłam się ani chwili, ponieważ już od pierwszej strony coś się dzieje, a my w miarę rozwoju sytuacji, wciągamy się jeszcze bardziej. 

Jak na Corinne Michaels przystało nie zabrakło również wielu emocji. Od tych smutnych, po te radosne. Gama ich była ogromną i cieszę się, że po raz kolejny jestem usatysfakcjonowana po lekturze. Naprawdę było to coś wspaniałego. Jeśli planujecie przeczytać tę książkę, sięgnijcie po 1 tom, ponieważ łączą się one ze sobą. Dobrze by było też znać serię o Braciach Arrowood. 

Ta książka dostarczy wam tego co najlepsze w książkach. Swojski klimat, cudowni bohaterowie i problemy z jakimi można się spotkać w życiu codziennym. Polecam Wam całym sercem. 

Och, nie martw się, wszyscy faceci w okolicy drżą z przerażenia, słysząc twoje imię. 

Książka dostępna jest w Księgarni Tania Książka "MOŻEMY MIEĆ SIEBIE

Książkę znajdziecie również w kategorii ROMANS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger