środa, 14 grudnia 2022

Wyzwolony - Darcy Trigovise [PATRONAT]

 


Tytuł: Wyzwolony 

Seria: Idealnie Nie idealni (Tom 4)
Autor: Darcy Trigovise 
Tłumaczenie:
Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 
Bohater/Bohaterka: Aurora, Gavin
Narracja: Pierwszoosobowa
Liczba stron: 432
Liczba rozdziałów:
Wydawnictwo: WasPos 
Ocena: 10/10

Premiera: 30.11.2022Ostatni tom bestsellerowego cyklu Idealnie nieidealni!

Możesz otoczyć się potężnym murem, włożyć zbroję ze stali i rzucać temu mężczyźnie wyzwanie, kiedy przykłada ci broń do głowy…

Aurora zrobiła to wszystko, a nawet więcej. Przeszłość, która zabiera jej swobodny oddech, i ciągły ból, który wykręca jej wnętrzności, nie dopuszczają do tego, by pozwoliła komuś się do siebie zbliżyć. W swoim życiu ma teraz tylko jeden cel i nie akceptuje chociażby myśli o jakimkolwiek rozproszeniu. Tylko czy ktoś pyta ją o zdanie?

Gavin nie zadaje pytań. To mężczyzna, który przechodzi przez życie jak huragan – głośno, ostro i z szerokim uśmiechem na ustach. Nie interesuje go to, co ktoś myśli o nim, jego przeszłości czy specyficznych upodobaniach. Kiedy jednak jego ścieżki przypadkowo splatają się z tymi Aurory, dociera do niego pewien fakt – interesuje go, co ona o nim myśli.

Oboje mają sekrety, bolesne przeżycia i wyjątkowo wybuchowe charaktery. Gdy jednak grzech piękny ich połączy, uczucia przejmą kontrolę, a tajemnice zaczną wychodzić na jaw, czy zdołają osiągnąć to, o czym oboje skrycie marzą?

Droga do wyzwolenia jeszcze nigdy nie była tak emocjonująca… 

(Opis z Lubimy Czytać)

Aurora to dziewczyna, która nie da sobie w kaszę dmuchać. To twarda, silna babka, która ma jasne cele w życiu. Chcę elimininować zło. Jest samotniczką, a pojawienie się w jej życiu upartego Gavina, który nie daje się łatwo spławić jest dla niej męczące. Kobieta skrywa w sobie wiele tajemnic, których strzeże, jednak czy uda jej się to? I czy Gavin tak łatwo się podda? 

Kocham styl pisania Darcy. Jest lekki, przyjemny, książka przelatuje nam po prostu przed oczami. Dialogi są naturalne, pełne też  sakrazmu, przez co można się pośmiać. 

Akcja toczy się swoim idealnym rytmem. Nie pędzi nie wlecze się. Jest idealnie wywarzona, a wydarzenia łączą się ze sobą w spójna całość, przez co nie zgubimy się w wydarzeniach. 

Okładka to mistrzostwo. Jest piękna, pasuje idealnie zarówno do treści jak i pozostałych tomów. W środku mamy podział na rozdziały z obojgu perspektyw, więc poznajemy bohaterów idealnie. 

Ja się pytam dlaczego to jest ostatni tom? Zżyłam się tak z tą serią. Śmiem twierdzić, że jest to jedna z moich ulubionych i naprawdę koniec złamał mi serce. Gavina nie da się nie kochać. Każdy bohater miał w sobie to coś, ale to Gavin najbardziej skradł moje serce już wcześniej, a teraz tylko się to umocniło.

Śmiałam się wiele razy, ale też pojawił się smutek cyz łzy. Aurora i Gavin są tak do siebie można powiedzieć podobni. Walczą ze złem tego świata. Ale czy da się wszystko wytępić?  Ich historie nie są łatwe. Sprawiają, że serce nam pęka. Ale oboje tworzą tak wybuchowy duet, że nie sposób ich pokochać. Ale czy uda im się stworzyć trwały związek?

Ta książka jest tak piękna, cudowna. Zachwyca swoją treścią, bohaterami. Pokazuje nam, że każdy zasługuje na miłość i jest jej warty. Jeśli szukacie serii/ książki która pochłonie was bez reszty, to musicie przeczytać książki Darcy. Są wciaganjace i po prostu warte przeczytania! Polecam całym sercem.

Za możliwość przeczytania i objęcia patronatem medialnym dziękuję autorce i wydawnictwu. 

Kochana dziękuję Ci za te piękna, fascynującą podróż, która trwała od 2020 roku! ❤️ Jestem zakochana i czekam na kolejne twoje historię. Życzę Ci Mnóstwa sukcesów, kolejnych tak świetnych książek i nieustającej weny i pomysłów oraz czasu żeby je napisać dla nas! ❤️ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger