piątek, 11 marca 2022

Piekielna rozgrywka - Mia N. Blake [PATRONAT]

Czasami dzieją się rzeczy,na które nie mamy wpływu, a niekiedy zbyt bardzo się staramy i wszystko tak czy siak zostaje nam odebrane.Ta cholernie piekielna rozgrywka zakończyła się z ogromnym przytupem,alw cierpiały obie strony.
Tytuł
: Piekielna rozgrywka

Seria: - 

Autor: Mia N. Blake 

Tłumaczenie: - 

Liczba stron: 270

Liczba rozdziałów: 97

Gatunek: Literatura obyczajowa, romans

Bohater: Larissa, Damon, Harry, Blase... 

Narracja: Pierwszoosobowa

Wydawnictwo: WasPos 

Data premiery: 28.02.2022

Ocena: 10/10


Larissa Preston w dniu swoich osiemnastych urodzin zostaje porwana. Budzi się na wyspie Kos, w bardzo luksusowej posiadłości, której właścicielem jest Damon Garcia – głowa gangu motocyklowego Infernal Gate. Powodem porwania są długi zaciągnięte u nich przez jej brata.

W wyniku traumatycznych wydarzeń dziewczyna odkrywa w sobie ogromną wolę walki, o której nie miała pojęcia. Staje się silną kobietą i godnym przeciwnikiem dla Damona. W głowie ślicznej i drobnej blondynki rodzi się przerażający plan zemsty.

Jedno jest pewne – rozpocznie się walka na śmierć i życie, która podsycana będzie namiętnością.

(Opis z Lubimy Czytać) 


W tym momencie moje życie się zawaliło. 

Styl autorki znam z debiutu, ale moim zdaniem bardzo tutaj się zmienił, dojrzał, stał się taki pewniejszy siebie. Mamy sceny 18+, które stanowią tło akcji. Opisy są zwięźle, a dialogi naturalne. 

Akcja pędzi i nie daje się zatrzymać ani na chwilę. Ale to nie przeszkadza w czytaniu, wręcz przeciwnie czytamy równie szybko, by jak najwięcej się dowiedzieć. Wszystkie wydarzenia łączą się w logiczną, spójną całość więc się nie pogubimy. 

Okładka jest przecudowna! W środku mamy rozdziały z perspektywy kilku bohaterów, ale dzięki temu poznamy organizacje klubów motocyklowych i ich motywy. 

Larissa w dniu swoich 18nastych urodzin zostaje porwana przez ludzi u których jej brat zaciągnął dług. Budzi się na wyspie Kos, gdzie zaczyna się jej koszmar. Dziewczyna jednak jest zdeterminowana i za wszelką cenę chce się zemścić na oprawcy. Kogo obierze za cel? 

Lari to silna kobieta z jajami. Naprawdę nie spotkałam tak cwanej dziewczyny już dawno. Mimo tego co ją spotkało nie załamuje się, nie użala nad sobą, tylko po cichu planuje zemstę. 

Powiem wam że było kilka osób, ale nie chce wam za wiele zdradzać, by nie wyszło wszytsko na jaw, bo musicie przeczytać ta książkę. Zdradzę jedynie, że jednych polubiłam bardziej innych mniej, ale to wszystko sprawia, że plan Larissy jest jeszcze bardziej fascynujący. 


Brakuje mi takich postaci w książkach. Mia przeszła moje najśmielsze oczekiwania i stworzyła książkę, przy której szczęka opada, ciarki są na całym ciele, a oczy wychodzą nam z orbit. To co tutaj się dzieje, to jest coś niesamowitego! Akcja ani na chwilę nie zwalnia, cały czas coś się dzieje, a my czytamy z zapartym tchem. Wiedziałam, że to inna odsłona autorki niż debiut, ale no jestem pod wrażeniem! 

Autorka pokazała nam do czego zdolna jest skrzywdzona kobieta. Zemsta jaką obrała Lari jest przerażająca, ale ten plan i jego wykonanie..., no świetnie to wyszło. Jesywm pod mega wrażeniem. Szkoda, że nie mogę wam tego wszyyskiego opisać! Ale uwierzcie mi na słowo, ta książka jest genialna! 

Jeśli szukacie książki, którą pochłonie was bez końca, która wywoła w was wiele emocji wciągnie do swojego świata i nie wypuści póki nie skończycie, to koniecznie musicie ją przeczytać! Jest idealna dla fanek mafijnych klimatów, ale i osoba, która nie przepada za nimi znajdzie dla siebie coś fajnego. A zakończenie... Zbije was w fotel. Polecam Wam całym sercem! 


„Ta cholerna piekielna rozgrywka zakończyła się z ogromnym przytupem,ale cierpiały obie strony”.


Za możliwość objęcia patronatem medialnym dziękuję serdecznie wydawnictwu oraz autorce! ❤️ 

1 komentarz:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger