piątek, 18 marca 2022

[PRZEDPREMIEROWO] :Zatracony - Darcy Trigovise [PATRONAT]

Tak bardzo się do tego przyzwyczaiłem w towarzystwie każdego, oprócz Gavina, że czasami nawet nie zdaje sobie sprawy, że to robię. To znaczy, że nic nie robię. [...] Tytuł: Zatracony 
Seria:  Idealnie nieidealni (tom 3) 
AutorDarcy Trigovise
Tłumaczenie:  -
Liczba stron: 420
Liczba rozdziałów: 40
GatunekLiteratura obyczajowa i romans
Bohater: Veronica, Tobias 
Narracja: Pierwszoosobowa
Wydawnictwo:  WasPos
Data premiery: 28.03.2022
Ocena10/10

Emanująca z jego ciała kontrola, chłodny wyraz twarzy oraz szare oczy, które zdają się wiedzieć wszystko, a jednocześnie nie chcą nic zdradzić...
Życie nie zawsze bywa sprawiedliwe. Veronica przekonała się o tym wielokrotnie, boleśnie doświadczając otaczającego ją okrucieństwa. Pogodzona z sytuacją zawsze starała się być wdzięczna za to co ma, dopóki na jej drodze nie stanął pewien mężczyzna. Mężczyzna, który jako pierwszy sprawił, że chciała od życia czegoś dla siebie. Dwanaście lat starszy, pełen tajemnic i kompletnie nieosiągalny.
Życie potrafi nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie.
Kiedy niebezpieczeństwo wciąż jest namacalne, Veronica dla ochrony siebie i siostry musi podporządkować się nowej rzeczywistości, dopóki problem nie zostanie rozwiązany. Wdzięczność - to jedyne, co powinna odczuwać, jednak okazuje się, że nie wszystko da się kontrolować.
Zatracony w przeszłości. Zatracony w pracy. Czy będzie miał na tyle siły, by nie zatracić się w niej? 
(Opis z Lubimy Czytać) 

[...] 
- Kiedy ostatni raz zrobiłeś coś szalonego? 
[...] 
- Zakochałem się w dwanaście lat młodszej kobiecie. Starczy mi tego szaleństwa na całe życie. 


Darcy pisze takie książki, że nie sposób się od nich oderwać. A bohaterowie... Cóż tu dużo mówić, są GE-NIAL-NI! ❤️

Veronica zostaje uratowana wraz ze swoją siostra Claudią, z łap potwora. Ich brat jest bezwzględnych bufonem, który zamiast chronić swoje siostrzyczki, chce dla nich jak najgorzej. Chce je sprzedać jak rzecz, do burdelu. Na szczęście Lloyd, Zack oraz bracia Tobias i Gavin nie pozwalają na to. Odbijają dziewczyny, które chwilowo zatrzymują się u braci. Tobias jest starszy od Veronici o 12 lat, jednak różne sploty wydarzeń sprawiają, że ta dwójka zbliża się do siebie. Ale czy dane im będzie cieszyć się szczęściem?

Veronica to silna Bohaterka, która nie boi się mówić tego co myśli. Nie denerwuje swoim zachowaniem, a wręcz przeciwnie.

Tobias jest spokojny, wręcz bym powiedziała jak Ver, że ma kij w tyłku. Ale i on pod tą maska zimnego mężczyzny zyskuje przy bliższym Poznaniu i również mocno go polubiłam.

Ale to co Gavin tu odwala to jest mistrzostwo. No chłopa nie da się nie kochać! Jego teksty i niektóre wydarzenia z jego udziałem to po prostu coś świetnego.

Akcja toczy się swoim rytmem, które nie pędzi, ani się nie wlecze. Wszystko idealnie się z sobą zazębia, przez co nie zgubimy się w wydarzeniach.

Styl autorki uwielbiam. Piszę lekko, przyjemnie, bez zbędnego lania wody. Opisy są zwięźle, a dialogi naturalne.

Okładka jest cudowna! No idealnie pasuje do książki i do reszty tomów. W środku mamy podział na rozdziały z perspektywy obojga bohaterów, więc poznajemy ich dokładnie.

Zawsze świetnie bawię się przy książkach Darcy, ale tu śmiałam się co chwilę. Były też momenty poważne, gdzie serce mało nie wyskoczyło mi z piersi, ale gdzie był Gavin tam była masa śmiechu. Ma chłopak gadane! No nie spotkałam drugiego takiego bohatera, który skradlby mi serce jako postać drugoplanowa! Ale o nim epopeje i pochwały będę pisać w czwartym tomie, bo on wlansie jest o Gavinie. Awww 🥰🤤

Skupmy się zatem na Veronice i Tobiasie. Ta dwójka miała tak silne przyciąganie, tak gylo czuć tę chemię między nimi, że nie zdajecie sobie sprawy. Mimo różnicy wieku, która może wydawać się dość spora, bo 12 lat to jest jednak trochę, oni jak dla mnie idealnie się dopełniali i stanowili piękną parę. Jak to powiedzieli Lloyd i Zack, Tobias po prostu wpadł po uszy jak i oni dla swoich kobiet. I wiecie ja lubię takich facetów w książkach, którzy tak niby nie są wylewni w słowach, ale za to w gestach jak już coś zrobią, to aż ma się ciarki przyjemności 😈

Polubiłam tę dwójkę i mocno im kibicowałam. Oboje nie mieli łatwego życia i oboje musieli się dotrzeć, ale było to pokazane w świetny sposób. Dodatkowo jak to bywa w tym świecie, nie zawsze wszystko szło zgodnie z planem i to co przeżywają bohaterowie jest warte waszej uwagi. Czym zatem zajmuje się Tobias? Musicie się dowiedzieć sami, bo ja nic więcej wam nie powiem!

Jeśli lubicie książki, w których nie ma czasu na nudę, gdzie strony przewracają się same, a tekst po prostu płynie, to koniecznie musicie zaopatrzeć się w całą serię. Moim zdaniem trzeba je czytać po kolei, bo pojawiają się bohaterowie z poprzednich tomów, więc żeby nie robić sobie spojleru. Kocham książki Darcy. Są oryginalne, zrobione że smakiem, przemyślane i dopracowane w najmniejszym detalu. Ta również należy do moich ulubieńców i już nie mogę doczekać się kolejnych książek! Zachęcam Was gorąco do zapoznania się z tą powieścią! Polecam całym serduchem!! ❤️

[...] 

-Dlaczego płakałaś? [...] 

- Taki mam sposób na urozmaicenie wolnego czasu. Ty ćwiczysz strzelanie, ja sobie płaczę [...] 

Za możliwość objęcia patronatem medialnym książki, dziękuję serdecznie Autorce oraz Wydawnictwu. 

Kochana Darcy gratuluję Ci kolejnej pięknej, poruszającej historii! ❤️ Dziękuję, że mogłam się wybrać w tę podróż z bohaterami jako ich matka chrzestna ❤️ życzę Ci wielu sukcesów, pomysłów na kolejne książki i czasu by je dla nas pisać! Genialnie ci to wychodzi i chce więcej!!! ❤️ 

2 komentarze:

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger