poniedziałek, 11 kwietnia 2022

Zew serca - Lilianna Garden

 

"Oto jest miłość.

Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem.

Dwie dusze, które czekały na siebie, by spędzić ze sobą życie..."

Tytuł
: Zew serca 

Seria:  - 
AutorLilianna Garden 
Tłumaczenie:  -
Liczba stron: 365
Liczba rozdziałów: 27
GatunekLiteratura obyczajowa i romans
Bohater: Kelly 
Narracja: Pierwszoosobowa
Wydawnictwo:  WasPos
Data premiery: 25.01.2022
Ocena: 9/10Uporządkowane życie Kelly Ashton rozpada się na kawałki, kiedy pewne tragiczne wieści zmuszają ją do powrotu do rodzinnej miejscowości. W przeszłości Merringthon ją zniszczyło, dziewczyna postanawia więc, że pobyt tam będzie jak najkrótszy. Nie spodziewa się jednak, że jej plany może pokrzyżować pewien właściciel pary miodowych oczu, które od pierwszego spotkania sprawiają, że jej serce pędzi niczym w szalonym galopie.

Opuszczenie dawnych kątów staje się jeszcze trudniejsze, kiedy zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak wiele może stracić. Czy jednak mężczyzna może sprawić, że miejsce, które pozostawiło w sercu dziewczyny głębokie blizny, stanie się znowu jej domem? Czy jego silne ramiona pomogą Kelly zawalczyć o szczęście?

(Opis z Lubimy Czytać) 


Zdałam sobie sprawę, że był pierwszym mężczyzna,przy którym czułam się dobrze nie tylko w intymnych sytuacjach,ale i poza sypialnią. Byłam przy nim po prostu... sobą,bez udawania


Kelly to silna kobieta, którą w młodym wieku życie potraktowało okrutnie. A raczej ojciec, który po śmierci matki stał się dla niej i jej brata tyranem. Dzięki pomocnej dłoni Bena dziewczyna stanęła na nogi, znalazła u niego zatrudnienie, a teraz miała zostać menadżerka w jego klubie. Jednak gdy wraca z nocnej zmiany, dostaje wiadomość, która wywraca jej ułożony już świat do góry nogami. Musi wrócić do miejscowości, z której parę lat temu uciekła i nie chciała nigdy wracać. Gdy jej auto się psuje z pomocą przychodzi Nate. Między tą dwójka rodzi się coś niezwykłego, ale jakie rewelację spadną na Kelly w rodzinnym mieście i co się stanie z Natem?

Autorka ma prosty styl. Nie ma tu zbędnych opisów, a dialogi są naturalne.

Akcja toczy się swoim rytmem. Nie pędzi, ani się nie wlecze. Wszystkie wydarzenia łączą się ze sobą, dzięki czemu nie zgubimy się w fabule.

Okładka jest piękna, kolorowa. W środku mamy podział na rozdziały.

Jest to moje kolejne spotkanie z twórczością autorki i muszę przyznać, że znów było ono udane. Lilianna w prosty sposób przekazuje nam historię Kelly i Nate. Co ważne, nie wyjawia wszystkiego na raz, a dawkuje nam tę wiedzę. Więc stopniowo poznajemy co zaszło między Kelly, a jej ojcem i jakim jest bucem.

Podobała mi się relacja z Natem. Mimo iż znali się krótko było między nimi przyciąganie i chemia. Do tego wspierali się w cięższych chwilach i razem stawiali czoła przeciwnościom. Była to szybka, ale jednocześnie świetna znajomość, gdzie ta prędkość mi nie przeszkadzała, a wręcz przeciwnie podobała mi się.

Książka pokazuje nam, że na pomoc nigdy nie jest za późno. Ze czasem trzeba podjąć może drastyczne decyzję, ale później one zaowocują. To piękna książka, która pozostanie w mojej głowie na długo.

Jeśli jeszcze nie znacie książek autorki, koniecznie to zmieńcie! ❤️


"Jesteś warta swoich marzeń, Kell. Chcesz mieć rodzinę, to dąż do tego, by ją mieć. Pragniesz nowego ferrari, to zrób wszystko, by stało przed twoim domem. Tylko od ciebie za leży to, czy faktycznie zrealizujesz swoje marzenia. Nie osiągniesz tego, co chcesz, jeżeli będziesz siedzieć i do końca życia użalać się nad sobą."

Za możliwość przeczytania dziękuję wydawnictwu 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger