środa, 6 kwietnia 2022

W cieniu białego domu - Monika Magoska-Suchar


„Życie to bezcenny dar,a Promień pewnie jeszcze nieraz nas zaskoczy”


Tytuł: W cieniu białego domu 

Seria: Agent Kelly (Tom 2) 

Autor: Monika Magoska-Suchar 

Tłumaczenie: -

Liczba stron: 320

 Liczba rozdziałów: 22

 Gatunek: Literatura obyczajowa, romans 

Bohater: Peter

Narracja: Pierwszoosobowa 

Wydawnictwo: Kobiece/Niegrzeczne książki 

Data premiery: 23.03.2022

Ocena: 10/10


W cieniu Białego Domu” to druga część brawurowej serii Moniki Magoski-Suchar o agencie Kellym. Niebezpiecznie pociągający bohater znowu wkroczy do akcji!

Zdruzgotany niedawnym rozstaniem z ukochaną Safiją, Peter Kelly odpoczywa w Nowym Jorku. Los nie pozwala mu jednak na długą przerwę od pracy. Pewnego dnia Peter ratuje przed atakiem gangsterów młodą kobietę, która natychmiast budzi jego zainteresowanie. Dianę śledzą bowiem nie tylko członkowie mafii, ale i agenci Secret Service, co sugeruje, że jest w jakiś sposób związana z którymś z polityków z najwyższego szczebla państwowego. Znajomość z Dianą sprawia, że Peter zostaje wciągnięty w kolejną intrygę. Są w nią zamieszani wysoko postawieni politycy, służby specjalne, a nawet sam prezydent Stanów Zjednoczonych.

Na korytarzach Białego Domu Peter będzie musiał zachować ostrożność jeszcze bardziej niż kiedykolwiek dotąd. Sytuacja skomplikuje się dodatkowo, gdy do życia agenta powróci Safija. Czy tym razem przybywa jako przyjaciel, czy jako wróg? I czy jest dla nich jeszcze szansa na wspólną przyszłość? A może nadszedł czas, by otworzyć serce na nową miłość?

„W cieniu Białego Domu” to elektryzująca powieść, w której gorące namiętności splatają się z sensacyjnymi zwrotami akcji. To historia o miłości, żądzy, wielkich marzeniach, bezwzględnym dążeniu do władzy, podwójnej grze i świecie, który skrywa w sobie tyle samo obietnic co zagrożeń.

(Opis z Lubimy Czytać)

Niespodzianka zawsze wiąże się z niepewnością i dlatego jest taka fajna. 

Akcja jest wartka. Nie ma czasu na nudę. Cały czas coś się dzieje, a my jesteśmy ściągnięci w wydarzenia od samego poczstku książki. 

Styl autorki jest lekki, przyjemny. Nie ma zbędnych opisów, dialogi są naturalne, a sceny 18+ występują jednak nie przysłaniają fabuły i stanowią delikatny dodatek. 

Okładka jest piękna! I bardzo pasuje do treści. W środku mamy podział na rozdziały. 

Kocham książki Moniki, więc nie mogłam przejść obok tej obojętnie, tym bardziej, że pierwszy tom przygód agenta Kellyego przypadł mi ogromnie do gustu. 

Tym razem Peter jest w stanach Zjednoczonych. W swoim rodzinnym kraju. Jednak nie jest na służbie. Leczy swoje złamane serce. Jednak przypadek sprawia, że ratuje z opresji młodą kobietę. Wraz z nią zaczyna być uwikłany w poważniejszą sprawę. Dostaje do do białego domu, by tam ochraniać rodzinę prezydenta. Jak przebiegnie jego kolejna misja?

Nie chciałam wam za wiele zdradzić, bo cóż to by była za frajda z czytania? Jednak muszę wam powiedzieć, że przy książkach Moni nie można się nudzić. Cały czas coś się dzieje, nie ma czasu na nudę, a nasze serce stanie nie jeden raz że strachu. 

Peter jak zwykle jest w formie. Chociaż jego zdrowie lekko podupada. Jednak nikt nie ma z nim szans. To świetnie wyszkolony wojownik, który jest świetny w tym co robi. Jego misję zawsze są pełne napięcia, ale przecież to Kelly i z łatwością da sobie radę. 

Autorka ma świetny pomysł na tę serię. Agent Kelly to taki książkowy James Bond, którego uwielbiam i cudownie czyta mi się te jego przygody. Szkoda, że tak szybko się kończą 😭. Zakochałam się w tej serii i jestem jej wielką fanką. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy i lepiej że będzie ich wiele. Bardzo serdecznie Wam polecam. 


Każda księżniczka, nawet ta zbuntowana, musi mieć swojego rycerza.


Za możliwość przeczytania  dziękuję serdecznie wydawnictwu 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za każdy komentarz, który motywuje do dalszego działania.
Pozostawiajcie w komentarzach linki do Waszych blogów, na pewno każdy odwiedzę i pozostawię po sobie ślad.

Szukaj na tym blogu

Copyright © Z miłości do książek , Blogger